بهترین جراح بینی تهران ✔️【 سال 1403】دکتر لیلا ملکی

آیا به دنبال بهترین جراحی بینی طبیعی و زیبا در زعفرانیه هستید؟ دکتر لیلا ملکی با سال ها تجربه و تخصص در زمینه جراحی زیبایی بینی، می تواند به شما در دستیابی به ظاهری ایده آل و نفس راحت تر کمک کند.

دکتر ملکی با مهارت و ظرافت خود، انحرافات بینی را اصلاح کرده و نواقص ظاهری آن را برطرف می کند. ایشان با توجه به تناسبات صورت شما، فرمی طبیعی و زیبا برای بینی تان طراحی می کنند که به چهره تان جلوه ای متعادل و جذاب می بخشد.

مزایای جراحی بینی با دکتر لیلا ملکی:

 • سابقه درخشان و نتایج عالی: نمونه کارهای دکتر ملکی گواه مهارت و تجربه ایشان در جراحی بینی است.
 • تخصص در جراحی بینی طبیعی: دکتر ملکی به طور تخصصی بر روی جراحی بینی طبیعی تمرکز دارند و در این زمینه نتایج بسیار طبیعی و زیبایی را برای بیماران خود رقم می زنند.
 • رعایت کامل اصول زیبایی شناسی: دکتر ملکی در جراحی بینی اصول زیبایی شناسی را به طور کامل رعایت می کنند و تناسبات صورت را در نظر می گیرند.
 • استفاده از تکنیک های نوین: دکتر ملکی از نوین ترین تکنیک های جراحی بینی استفاده می کنند که دوره نقاهت را به حداقل می رساند و به بهبود سریع تر بیماران کمک می کند.
 • مشاوره رایگان: دکتر ملکی در جلسات مشاوره رایگان به شما اطلاعات کامل در مورد جراحی بینی ارائه می دهد و به تمامی سوالات شما پاسخ می دهد.

ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران برخی خصوصیات و ویژگی‌های بسیار مهمی دارد که بیماران با توجه به این فاکتورها می‌توانند پزشکان متخصص در این حوزه را پیدا کنند. از جمله این ویژگی ها عبارتند از:

 • مهارت: داشتن مهارت کافی در حوزه زیبایی، یکی از موضوعات بسیار مهم در میزان موفقیت‌آمیز بودن این روش برای بیمار خواهد بود.  دارا بودن تخصص یکی از ویژگی‌های مناسب برای انتخاب بهترین جراح بینی صورت است.
 • تجربه: پزشکانی که از تجربه بسیار زیادی برخوردار هستند، در انجام این روش، عملکرد مناسب‌تری خواهند داشت. بهتر است بیماران برای جراحی بینی، در ابتدا سوابق کاری پزشک را مورد نظر خود را مورد ارزیابی قرار دهند و سپس نسبت به انجام این روش اقدام کنند.
 • نیازسنجی: پزشک باید با یک دید تخصصی به بررسی اجزای صورت بیمار بپردازد و نیاز چهره را برای انجام تزریق بینی به‌خوبی درک کند. این ویژگی یکی از نکات بسیار مهم برای انتخاب پزشک مناسب در این حوزه است.
 • اخلاق حرفه‌ای: اخلاق مناسب، صبر و حوصله کافی در زمینه بررسی نیاز بیمار برای انجام این روش، یکی از نکات بسیار مهمی است که اکثر افراد به این موضوع هیچ توجهی ندارند. پاسخ به سؤالات رایج بیماران و ارائه مشاوره‌های تخصصی به آن‌ها در ایجاد یک نتیجه مطلوب برای افراد موثر خواهد بود.

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سرو گردن

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین دکتر بینی، معمولا با چالش‌های بسیار زیادی همراه است. بهتر است افراد برای یافتن پزشک متبحر، به برخی موارد مهم در این باره توجه کنند.

 • موقعیت جغرافیایی کلينيک: یکی از نکات مهم در انتخاب بهترین دکتر بینی، توجه به مکان و هم‌چنين تجهیزات به‌کار گرفته شده در آن است. پزشکانی که در موقعیت مناسبی مشغول به‌کار هستند و از پيشرفته‌ترین ابزار‌ها برای انجام روش‌های زیبایی استفاده می‌کنند، بهترین گزینه‌ برای افرادی هستند که قصد دارند عمل بینی داشته باشند.
 • بررسی تجارب پزشک: توجه به سوابق کاری و تجربه پزشک در انجام روش‌های زیبایی، در ایجاد نتایج مطلوب برای بیماران که می‌خواهند عمل کوچک کردن بینی انجام دهند موثر خواهد بود. این دسته از پزشکان بهتر می‌توانند در تشخیص نیاز‌های بیمار عمل کنند.
 • میزان رضایت بیماران: بیمارانی که از انجام تزریق بینی رضایت کافی دارند، اغلب مراجعه به پزشک خود را به سایر افراد متقاضی برای انجام این روش، پیشنهاد خواهند کرد. این موضوع بیشتر به سبب مهارت بالای پزشک برای ایجاد تاثیرات مثبت در افزایش جذابیت چهره است.
 • آشنایی با ابزار تخصصی: داشتن آگاهی در خصوص کار با تجهیزات و ابزار لازم برای این روش از دیگر موضوعات مهم در انتخاب بهترین جراح بینی خواهد بود. این نکته بیانگر میزان تجربه کاری پزشک در انجام روش‌های زیبایی است.

چگونه بهترین جراح بینی را برای خود انتخاب کنیم؟

اگر قصد دارید در آینده‌ای قابل پیش‌بینی جراحی زیبایی بینی، که معمولاً به عنوان “عمل بینی” شناخته می‌شود، انجام دهید، از مجرب‌ترین جراحان می‌خواهید که عمل شما را انجام دهد. در حالی که بسیاری از جراحان پلاستیک معمولاً جراحی بینی را انجام می دهند، فقط برخی از آنها به عنوان متخصص این نوع جراحی در نظر گرفته می شوند. برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین جراح برای خود، در اینجا عوامل اساسی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. مهمترین چیزهایی که باید در ذهن داشته باشید
یک جراح پیدا کنید که:

 • دارای گواهی بورد و متخصص در انجام جراحی زیبایی بینی است.
 • تجربه درمان بیماران با شرایط شما را دارد.
 • در بیمارستان یا مرکز جراحی که به دلیل ایجاد نتایج فوق العاده جراحی شناخته شده باشد.
 • زمانی که شما راحت صحبت می‌کنید و به طور کامل به سوالات شما پاسخ می‌دهد.

تحقیقات علمی مبتنی بر دقت انجام دهید

با ایجاد لیستی از جراحان بالقوه رینوپلاستی شروع کنید. از دوستان، خانواده و … برای توصیه‌ها بخواهید. اگر بدون هیچ‌گونه ارجاعی شروع به کار می‌کنید یا به دنبال گزینه‌های بیشتری هستید، یک جستجوی دقیق علمی مبتنی بر اینترنت را در مورد متخصصین رینوپلاستی انجام دهید که جراحی بینی را در مکان‌هایی انجام می‌دهند که به راحتی می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. جستجوی آنلاین می‌تواند نقطه شروع خوبی برای یافتن یک جراح بینی عالی باشد. جستجو تنها چند ثانیه طول می‌کشد تا کامل شود و وب‌سایت‌ها و اطلاعات تماس جراحان زیبایی بینی را ارائه می‌دهد که می‌توانند به شما کمک کنند. همان‌طور که عمیق‌تر می‌شوید، به دنبال توصیفات ویدیویی و عکس‌های قبل و بعد از آن باشید که معمولاً در وب‌سایت‌های پزشکان قرار دارند. این موارد به بیماران بالقوه یک نگاه اجمالی به توانایی جراح بینی برای ارائه نتایج درمانی بهینه می‌دهد. عکس‌ها نشان می‌دهند که چگونه یک جراح می‌تواند جراحی بینی را انجام دهد که به بیماران اجازه می‌دهد اندازه بینی خود را تغییر دهند یا شکل آن را تغییر دهند و ظاهر صورت خود را بهبود بخشند. آن‌ها هم‌چنین نشان می‌دهند که چگونه یک جراح می‌تواند به بیماران کمک کند تا به بینی‌ای که مکمل چشم‌ها، گونه‌ها و سایر ویژگی‌های صورت آن‌ها باشد کمک کند.

مدارک و تجربه دکتر پژوهشی

برای تحقیق در مورد اعتبار و تجربیات هر جراح وقت بگذارید. در جراحی بینی، جراحی دهان و فک و صورت، یا جراحی گوش، بینی و گلو به دنبال یک جراح دارای گواهی بورد تخصصی باشید. هم‌چنین بسیار حیاتی است که به دنبال جراحی باشید که جراحی زیبایی بینی، به ویژه جراحی بینی محافظ را انجام می‌دهد. هر چه جراح تجربه بیشتری در درمان منظم بیماری شما داشته باشد، آمادگی بیشتری برای پیش‌بینی و پیشگیری از عوارض خواهد داشت. داشتن یک جراح مجرب یکی از حیاتی‌ترین گام‌ها برای دستیابی به نتیجه موفقیت‌آمیز است. هم‌چنین ممکن است تأیید شود که جراح در وضعیت خوبی با سازمان‌نظام پزشکی و دولتی قرار دارد و آن‌ها هیچ سابقه ادعای قصور یا اقدامات انضباطی ندارند.

مکان دکتر را در نظر بگیرید

اگر در تهران زندگی می‌کنید یا می توانید به راحتی به آن‌جا برسید، از دانستن این‌که مطب دکتر مدنظرتان در آن‌جا واقع شده است، هیجان زده خواهید شد.

عملکرد بیمارستان یا کلینیک را بررسی کنید

بیمارستان‌ها یا کراکز انجام جراحی‌های زیبایی به متخصصان بسیار ماهر و با تجربه در تیم‌های خود نیاز دارند. به همین دلیل، باید کیفیت کلی مراقبت‌های جراحی و تعهد به ایمنی بیمار را در مرکز درمانی که جراح در آن انجام می دهد، در نظر بگیرید.

مصاحبه با جراح

همان‌طور که لیست جراحان خود را محدود می‌کنید، در نظر داشته باشید که با مطب هر جراح تماس بگیرید و برای ملاقات و مصاحبه با پزشک جلسه مشاوره‌ای را برنامه ریزی کنید. در طول مکالمات خود با پزشک و تیم او:

 • از خود بپرسید که آیا از مشاوره با جراح راحت هستید؟
 • آیا آن‌ها به نظرات شما احترام می گذارند؟
 • آیا آن‌ها به گونه‌ای که شما متوجه می‌شوید به سوالات شما پاسخ می‌دهند؟
 • چند عمل جراحی بینی از نوع بینی من انجام داده‌اید؟
 • هر چند وقت یک‌بار با عوارض جراحی مواجه می‌شوید؟
 • معمولا چه نتایجی را می‌بینید؟ آیا داده‌های نتایج برای به اشتراک گذاشتن دارید؟
 • برای جلوگیری از عوارض یا اصلاح آن‌ها در صورت بروز چه کاری انجام می‌دهید؟

معیارهای بهترین جراحی بینی

هنگام ارزیابی عمل زیبایی بینی، نکات مختلفی در نظر گرفته می شود. در این زمینه، می‌توانیم معیارهایی را فهرست کنیم که به ما در درک بهترین جراحی بینی کمک می‌کند:

معیارهای بهترین جراحی بینی برای بهترین تصمیم‌گیری از طرف شما ذکر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی بینی می‌توانید با ما تماس بگیرید. بهترین نتیجه را برای شما آرزومندیم.

سوالات متداول بهترین جراح بینی در تهران

برای سفر بعد از جراحی بینی چه با هواپیما یا با قطار، ماشین، اتوبوس یا هر وسیله دیگری حداقل باید تا پایان هفته اول صبر کنید. در سفر با هواپیما به دلیل اختلاف فشار در ارتفاع ممکن است به بینی فشار وارد شود و باعث خونریزی می شود. بهتر است به بدن خود فرصت بهبودی بدهید
به طور کلی کسانی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند باید حداقل یک هفته قبل از پرواز با هواپیما منتظر بمانند. در صورتی که بهتر است 8 تا 14 روز از مسافرت خودداری کنند. دو روز اول بهبودی باید روی استراحت و فعالیت بسیار سبک تمرکز کنید.
جراحی های زیبایی به مقدار زیادی وابسته به بدن بیمار و آناتومی و بازخورد بدن است. بنابراین نمی توان به صورت قطعی نتیجه ای را برای جراحی بینی متصور بود اما تجربه جراح در انجام تعداد بالای جراحی شناخت مناسبی را از انواع بینی خواهد داشت. با این وجود می توان به طور نسبی نتیجه جراحی را مشخص نمود اما باز هم ممکن است در طول روند جراحی شرایط تغییر کند.
در ابتدا لازم است درباره نقش تامپون بعد از جراحی بینی توضیحاتی ارائه کنیم . بعد از جراحی بینی تامپون به منظور پیشگیری از خونریزی بینی بعد از جراحی داخل بینی قرا داده میشود. همچنین به دلیل آسیب پذیری بینی پس از جراحی قرار دادن تامپون در بینی مفید است و از تغییر شکل بینی در این زمان پیشگیری میکند. به علاوه در محکم شدن تیغه بینی هم موثر است. بنا بر این استفاده از تامپون بعد از جراحی مفید است. در گذشته تامپون ها اندازه بزرگ تری داشتند و برای خارج کردن ان از بینی فرد دردی را متحمل میشد اما امروزه اندازه تامپون ها بسیار کاهش یافته است خارج کردن آن ها درد زیادی ندارد. با این حال برخی جراحان از تامپون استفاده نمی کنند. برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله نقش تامپون بعد از جراحی بینی را بخوانید.

نتیجه گیری

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران ازجمله اقدامات اصلی قبل از انجام این روش محسوب می‌شود. کسانی که به پزشکان متخصص و حاذق در این زمینه مراجعه می‌کنند، معمولا از نتایج حاصل از این روش رضایت کافی دارند‌. رعایت برخی فاکتور‌های اصلی و هم‌چنین توجه به نکات مهم در این باره، باعث می‌شود که افراد بهترین دکتر متخصص در این زمینه را بیابند.

نمونه جراحی های بینی ( قبل از این که سایت را ترک کنید حتماً پیشنهاد میشه نمونه جراحی های دکتر را مشاهده کنید)

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سرو گردن