آدرس : تهران، خیابان مقدس اردبیلی،خیابان فرخ،ساختمان فرخ،واحد ۳۰۵

دکتر لیلا ملکی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

جراح زیبایی بینی / بهترین جراح بینی / دکتر عمل بینی

جراحی بینی

اگر به دنبال یک تغییر اساسی در چهره خود هستید ، جراحی بینی یک انتخاب ایده آل است. دکتر لیلا ملکی ، دارای سابقه بی نظیر در حوزه راینولوژی بوده و به پشتوانه تجارب درخشان خود همواره رضایت را برای زیباجویان به ارمغان می آورند. شما با مراجعه به دکتر لیلا ملکی از مزایا بسیاری نظیر مشاوره تخصصی برای هر زیباجو ، طرح ریزی پروسه درمان ، ارائه توصیه های لازم و پاسخ به تمامی سوالات ، بهره مند می شوید.

تجربه مثبت از عمل بینی

اگر هدف تان این است که جراحی بینی را با یک دوره ریکاوری مطلوب پشت سر بگذارید ، باید از سوی جراح توصیه و نکات لازم را دریافت کنید. همچنین ایشان با بهره گرفتن از تکنیک های پیشرفته ، تغییرات را به طور مطلوبی بر روی بافت بینی پیاده سازی می کند. در جلسه مشاوره با دکتر لیلا ملکی ، شما هر گونه اطلاعات لازم را دریافت خواهید کرد؛ از جمله مدل مناسب بینی شما برای جراحی ، تکنیک انتخابی و نحوه مراقبت از خود در زمان نقاهت.

خانم دکتر لیلا ملکی ، جراح برجسته و مجرب در زمینه عمل های زیبایی و درمانی بینی ، نتیجه جراحی را تضمین می نماید. میتوانید با مشاهده نمونه کارهای فوق العاده ایشان نیز شاهد عالی بودن نتیجه باشید. از طریق راه های ارتباطی ، نوبت خود را تعیین کنید.

عمل جراحی بینی پروسه ای ایمن و کم تهاجم

لازم دانستیم که متقاضیان عمل بینی را در خصوص میزان ایمنی و تهاجم پروسه خاطر نشان کنیم. این فرایند ، یک عمل جراحی کم تهاجم است ؛ به گونه ای که پس از پایان پروسه ، نیازی نیست در مرکز بستری شوید. با کسب هوشیاری قابل قبول ، می توانید در سلامت کامل به خانه باز گردید. همچنین پیشرفت های حاصل شده در این حوزه ، منجر به افزایش بیشتر جراحی بینی شده اند.
اگر همچنان در ذهن تان تصوراتی مبنی بر اینکه بینی تان پس از عمل دوباره به حالت اول باز میگردد یا اثر زخم و بخیه به صورت نمایان بر روی پوست باقی می ماند ، باید به شما بگوییم که در اشتباه هستید.

با مراجعه به یک جراح مجرب که بر تمامی ابعاد پروسه تسلط کامل دارد ، نیازی نیست نگران موارد فوق باشید ؛ چرا که راه حل های مطلوب را در این خصوص به شما ارائه داده و اجازه پیدایش هیچ گونه اثر منفی را نمی دهند.

ثبت اطلاعات جهت مشاوره

درصورتی که با مطب نتونستید ارتباط بگیرید فرم زیر را پر کنید تا در اولین فرصت کارشناسان مطب خانم دکتر لیلا ملکی با شما عزیزان تماس بگیرین و تایم مشاوره ست کنن .

اگر عجله دارید و به طرح مورد نظر خود نرسیدید ، همین حالا با مطب دکتر لیلا ملکی تماس بگیرید و وقت مشاوره بگیرید تا زبان مشترک حاصل شود .