بهترین جراح بینی خانم تهران ✔️ دکتر لیلا ملکی

فهرست محتوا پنهان

بهترین جراح بینی تهران کیست و با چه شرایطی جراحی بینی انجام می‌دهد؟ این دو مورد از جمله سوالاتی هستند که میان متقاضیان جراحی زیبایی بینی مطرح می‌گردد. عمل بینی به عنوان یکی از پر طرفدارترین جراحی‌های زیبایی روز محسوب می‌شود. اکثر افراد متقاضی به دنبال پاسخ درستی برای سوالات مطرح شده می‌باشند تا بر اساس آن‌ها بهترین دکتر بینی تهران را انتخاب کنند. دکتر لیلا ملکی، یکی از بهترین جراحان بینی تهران، با ارائه توضیحات ذیل در تلاش هستند تا متقاضیان رینوپلاستی را با میزان اهمیت انتخاب بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی تهران آشنا سازد و کمک کنند تا شما انتخابی درست و مطمئن داشته باشید. پس با ما تا انتها همراه باشید.

همیشه برای انجام هر کاری به دنبال انتخاب بهترین روش یا فرد هستیم که از آن الگو گرفته و یا کمک دریافت نماییم. انتخاب جراح بینی هم از این امر مستثنی نیست. زیرا جراحی بینی از مهم‌ترین جراحی‌های زیبایی است که علاوه بر زیبایی، سلامت را تحت تاثیر قرار می‌دهد. پس مهم است که بهترین جراح بینی را انتخاب نماییم تا نتیجه‌ی جراحی نیز مورد قبول باشد.

بهترین جراح بینی خانم – دکتر لیلا ملکی

فرم ظاهر بینی به عنوان عضوی که در وسط صورت قرار دارد، روی زیبایی صورت تاثیر بالایی خواهد داشت؛ لذا این موضوع حساسیت انتخاب جراح بینی را افزایش می‌دهد. در مقاله پیش رو قصد داریم شما را با بهترین جراح بینی تهران و نحوه انتخاب بهترین جراح رینوپلاستی تهران آشنا نماییم؛ اما قبل از آن‌که بر روی این مسئله متمرکز شویم لازم دانستیم توضیحاتی درباره این جراحی ارائه نماییم. رینوپلاستی که با نام ” عمل زیبایی بینی ” نیز شناخته می شود ، معمولا با هدف بهبود ظاهر بینی انجام می‌شود که در این صورت در حین این جراحی ، غضروف و استخوان بینی اصلاح می‌شود. لازم به ذکر است که این عمل جراحی برای ترمیم شکستگی و سایر مشکلات ساختاری بینی نیز انجام می گیرد. فرم جدید بینی باید به شکلی باشد که با آناتومی صورت فرد، سازگار بوده و هارمونی و تناسب چهره را بهم نریزد.

با تجربه ترین و بهترین جراح بینی تهران کیست؟

بهترین جراح و دکتر بینی تهران کسی است که جراحی را با علم و تجربه خود و با استفاده از تکنیک‌های مناسبی انجام دهد و بهترین و رضایت بخش ترین نتیجه جراحی را برای بیمار به همراه داشته باشد، بدون آن که به عملکرد بینی آسیب بزند. در جراحی زیبایی بینی با توجه به آناتومی صورت، فرم و اندازه بینی تغییر می‌یابد. این تغییرات؛ شامل باریک شدن نوک بینی یا قسمت‌های فوقانی، بزرگ و کوچک شدن سایز بینی، تغییر زاویه میان بینی و لب و غیره می‌باشد. یک جراح بینی خوب با به کار گیری خلاقیت و مهارت خود حین عمل، می‌تواند هر کدام از اعمال فوق را به خوبی پیاده سازی نماید.

بهترین جراح بینی خانم / دکتر لیلا ملکی / 09100703090
بهترین جراح بینی خانم / دکتر لیلا ملکی / 09100703090

رینوپلاستی چیست؟

جراحی بینی از شایع‌ترین اعمال جراحی زیبایی است که با نام رینوپلاستی نیز شناخته می‌شود. در حقیقت هدف از انجام این روش زیبایی رفع عیوب بینی هم‌چون، قوز بینی، کجی، پولیپ، نامتقارنی است. هم‌چنین به منظور رفع مشکلات تنفسی، مادرزادی و شکستگی‌های بینی انجام می‌شود. بسیاری از بانوانی که می‌خواهند بینی خود را عمل کنند، ترجیح می‌دهند بهترین جراح بینی خانم در تهران را انتخاب کرده و به این ترتیب در زمان عمل راحتی بیشتری داشته باشند. در این مقاله می‌خواهیم راهنمای کامل انتخاب بهترین جراح بینی زن در تهران را هم به شما معرفی کنیم.

خصوصیات بهترین جراح بینی تهران

 1. در نظر گرفتن تناسب بینی با آناتومی صورت
 2. حفظ عملکرد تنفسی توام با تغییر ظاهر بینی
 3. اهمیت دادن به سلیقه و خواسته های منطقی بیمار
 4. انجام جراحی هر گونه از بینی با شرایط متفاوت
 5. اولویت کار خود، سلامت و منفعت بیمار باشد.

بینی به عنوان عضو برجسته صورت نسبت به دیگر اعضای صورت آسیب‌پذیرتر می‌باشد. در اثر انحراف بینی، شکستگی بینی و دیگر مشکلاتی که در سوانح و اتفاقات روزانه رخ می‌دهد، آسیب دیدگی بینی به وجود می‌آید. جراحی دماغ با هدف برطرف نمودن هر کدام از مشکلات به وجود آمده مناسب‌ترین راه پیشنهادی می‌باشد. کم تجربه بودن دکتر عمل بینی باعث می‌شود تغییرات اعمال شده رضایت بخش واقع نشود. به همین علت است که انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران حائز اهمیت خواهد شد.

بیشتر بخوانید  بارداری و جراحی بینی

تاثیری که برگزیدن یک جراح بینی خوب در تهران بر روی نتیجه عمل می‌گذارد!

از جمله مواردی که زیاد مورد توجه متقاضیان این جراحی زیبایی قرار نمی‌گیرد، قدرت و تاثیرگذاری بهترین جراح بینی تهران یا سایر شهرهای ایران بر روی این رویکرد می‌باشد. تعداد زیادی از مراجعه‌کنندگان تصور می‌کنند قبل از انجام این عمل تنها باید در مورد خود پروسیجر، اقدامات و مراقبت‌های قبل و بعد و هم‌چنین عوارض آن اطلاعات داشته باشند. اما در صورتی که تمامی این اطلاعات را در ذهن داشته باشید اما به بهترین دکتر عمل بینی تهران مراجعه نکنید، تمامی تلاش‌های‌تان بی‌فایده خواهد بود. به همین خاطر باید در مورد بهترین جراح بینی در تهران و تاثیری که ایشان روی نتیجه رینوپلاستی خواهند داشت نیز نکاتی را در ذهن داشته باشید. در این بخش در مورد این موضوع توضیحاتی را در اختیار شما قرار داده‌ایم. به منظور این‌که شخص مراجعه کننده به نتیجه زیبا و دلخواه خود برسد، نیاز است تا یک سری شروط را در نظر بگیرد. شاید مهم‌ترین مسئله در این مورد، اثرگذاری یک جراح خوب بینی روی این روند می‌باشد. مسئولیت اصلی این پروسه، به عهده پزشک است و ایشان در تمامی مراجل این پروسه، یعنی قبل، حین و بعد از آن تاثیر به‌سزایی دارند. احتمالا برای شما نیز این سوال پیش آمده است که بهترین جراح بینی تهران چگونه می‌تواند در این رویکردها دخیل باشد؟ در ادامه کمی در این مورد توضیح داده‌ایم.

بالا بودن قدرت تشخیص بهترین دکتر بینی از این نظر مورد اهمیت می‌باشد که ایشان بتوانند مشکلات را به دقت تمییز دهند و عملکرد مثبتی داشته باشند. این مسئله بدین معنی است که پزشک باید قادر باشد عیوب و ایرادات بینی را شناسایی کرده و با توجه به ویژگی‌های کلی چهره فرد زیباجو، یک مدل مناسب را برای او انتخاب کند.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی خانم در تهران

در این بخش می‌خواهیم مهم ترین ویژگی‌های یک جراح خوب در تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید انتخاب درستی در این زمینه داشته باشید و بتوانید مناسب ترین نتیجه را دریافت کنید.

ویژگی‌های یک جراح بینی زن خوب در تهران ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. تخصص و تجربه: جراح باید دارای تخصص و مهارت لازم در زمینه جراحی بینی باشد. تجربه قبلی و تعداد زیادی از جراحی‌های موفق نیز به نشانه‌ای از تخصص و کیفیت جراح است.
 2. آگاهی از آرزوها و نیازهای بیمار: یک جراح خوب باید به شنوایی و درک عمیق از آرزوها و نیازهای بیماران خود بپردازد. آنها باید به شما کمک کنند تا هدف‌های ظاهری خود را به خوبی مشخص کنید و پیشنهادها و راهنمایی‌های مناسب را ارائه دهند.
 3. کیفیت ارتباط و ارائه اطلاعات: یک جراح بینی خوب باید توانایی برقراری ارتباط موثر با بیماران داشته باشد و به طور صادقانه به سوالات و نگرانی‌های آن‌ها پاسخ دهد. آن‌ها باید اطلاعات کامل و قابل فهمی در مورد روش‌ها، ریسک‌ها، و هزینه‌های جراحی بینی ارائه دهند.
 4. نتایج قابل اعتماد و زیبایی: یک جراح خوب باید قادر باشد نتایج قابل اعتماد و زیبا را به دست آورد. آن‌ها باید توانایی فراگیری فنون جدید در جراحی بینی را داشته باشند و از تجهیزات و فناوری‌های پیشرفته استفاده کنند.
 5. حساسیت به طبیعت زنانه: به دلیل طبیعت مراقبت‌کننده و دقیق خانم‌ها، یک جراح ممکن است به خوبی با نیازها و انتظارات زنانه مطابقت داشته باشد و به طور ویژه در مواردی مانند رفع ناهنجاری‌های ناشی از بارداری تجربه داشته باشد.
 6. تفهیم از زیبایی زنانه: جراح باید تفهیم عمیقی از زیبایی زنانه داشته باشد. جراح باید بداند که چه چیزهایی در صورت زیبایی ایجاد می‌کند و هماهنگ با ویژگی‌های صورت است.
 7. مهارت‌های هنری: ابتدا از مهارت‌های و تجربه پزشکی که انتخاب می‌کنید مطلع شوید و حتما مشاوره حضوری داشته باشید.
 8. تعامل و گوش دادن به بیمار: یک جراح خوب حتما باید به درخواست‌های بیمار گوش داده و خواسته‌های او را اعمال کند. این یکی از ویژگی‌ها مهم جراح بینی زن خوب می‌باشد.
 9. استفاده از تکنولوژی پیشرفته: با پیشرفت روزانه علم و تکنولوژی، پزشکان نیز باید بروز شده و از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده کنند تا بیمار نتیجه بهتری دریافت کند.
 10. حداقل تغییرات غیرمطلوب: یک جراح بینی خوب باید طبیعی‌ترین نتیجه را داشته باشد.

تجربه و مهارت جراح بینی خانم

مهم‌ترین مسئله‌ای که در زمینه انتخاب جراح بینی خانم مطرح می‌شود، تجربه وی در انجام عمل بینی و مهارت او در پیش برد روند جراحی است. زمانی که شما به یک جراح خوب خوب مراجعه می‌کنید و سرنوشت جراحی زیبایی بینی خود را به دست وی می‌سپارید، او با داشتن سابقه طولانی در شناخت انواع بینی و بهترین شکل مناسب بینی برای صورت شما می‌تواند مناسب‌ترین و زیباترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

جراحی بینی خانم به روش مناسب

به طور کلی دو روش برای انجام جراحی زیبایی بینی وجود دارند: جراحی بینی بسته و عمل بینی باز. زمانی که شما برای مشاوره و معاینه اولیه به جراح بینی مراجعه می‌کنید، او به شما خواهد گفت که کدام روش عمل بینی خانم برای بهبود وضعیت ظاهری و عملکردی بینی شما مناسب‌تر است.

در عمل بینی به روش باز برش‌ها در کلوملا (تیغه میان دو سوراخ بینی) ایجاد می‌شود. در مرحله نیاز است که برای دسترسی به ساختمان زیر بینی، پوست به کمک ابزاری مخصوص از استخوان بینی جدا شود. در نهایت با توجه به تناسبات و ایرادات بینی تغییرات صورت می‌گیرد. از مزایای جراحی بینی به روش باز می‌توان به این مورد اشاره کرد که به دلیل این‌که در این روش پوست بینی از ساختمان بینی فاصله می‌گیرد، جراح به داخل بینی اشراف کامل داشته و احتمال بروز عوارضی هم‌چون نا متقارنی یا مشکلات تنفسی بسیار کم است.

بیشتر بخوانید  تفاوت جراحی بینی عروسکی و طبیعی

اما در جراحی بینی بسته برشی در سطح خارجی بینی ایجاد نشده و برش‌ها از داخل سوراخ‌های بینی ایجاد می‌شود. در این روش پوست بینی از ساختمان بینی جدا نخواهد شد، به همین دلیل جراح دید کامل به ساختار بینی نداشته و این محدودیت دید باعث شده تا این روش ترجیح دوم جراحان بینی باشد. جراحی بینی به روش بسته اغلب برای افرادی مناسب است که بینی آن‌ها دارای ایراد چندانی نیست. اما از مزایای این روش می‌توان به کم بودن نسبی میزان کبودی و تورم بعد از جراحی بینی اشاره نمود. هم‌چنین دوران نقاهت نیز کوتاه‌تر است.

مشاوره حضوری

بهترین راه انتخاب یک پزشک خوب، دریافت مشاوره حضوری است. در مشاوره شما نیازها و خواسته‌های خود را بیان می‌کنید و مشاور هم نکات مهم در زمینه خواسته‌های شما را بیان می کند. در این جلسه، پرسش‌های خود را از جراح بپرسید و از او درباره‌ی روش‌ها، ریسک‌ها و نتایج ممکن سوال کنید.

قیمت و هزینه‌ها

انتخاب پزشک با توجه به مبلغ دریافتی کاملا کار اشتباهی است. مبلغ دریافتی یک پزشک نشانه کیفیت جراحی و یا عدم کیفیت جراحی نیست. پس هزینه نمی‌تواند ملاک خوبی برای انتخاب جراح باشد.

مشاوره با جراحان دیگر

برای انتخاب بهترین جراح بینی خانم بهتر است با چند جراح صحبت کرده و از بین آن‌ها بهترین جراح را پیدا کنید.

بازخوردهای بیماران قبلی

شما می‌توانید از بیماران قبلی جراح مد نظر خود در رابطه با جراحی سوالاتی بپرسید. آن‌ها بهتر از هر فرد دیگری می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

دلایلی برای انتخاب جراح بینی خانم

 • راحتی در مشاوره: خانم‌ها ممکن است با جراح بینی خانم احساس راحت‌تری داشته باشند و بتوانند مشکلات را راحت‌تر بیان کنند.
 • حفظ حریم خصوصی: بسیاری از خانم‌ها معتقد هستند با انتخاب جراح خانم، حریم خصوصی آن‌ها حفظ خواهد شد و ارتباط بهتری خواهند داشت.
 • بیشترین راحتی در جراحی‌های حساس: برخی موارد نیاز است تا در مناطق حساس چهره تغییراتی ایجاد شود. در این مواقع خانم‌ها با جراح زن ارتباط بهتری می‌گیرند.

بهترین جراح بینی خانم در تهران

بسیاری از خانم‌ها همواره به دنبال بهترین جراح بینی خانم هستند. بهترین جراح دارای ویژگی‌هایی است که در ادامه بدان اشاره کرده‌ایم:

 • سابقه کاری بالا و تبحر در جراحی
 • دارای نمونه کارهای موفق و زیاد
 • داشتن صبر و حوصله زیاد و همراه بودن با پرسنل با اخلاق
 • ارائه مشاوره‌های صادقانه و صداقت با بیمار
 • پاسخگو به سوالات بیمار

نحوه انتخاب بهترین جراح خانم

برای انتخاب بهترین جراح بینی خانم نیاز دارید تا دقیق‌تر بررسی کنید و یک انتخاب درست داشته باشید.

جستجو و تحقیق

برای پیدا کردن بهترین جراح بینی زن در تهران می‌توانید از اینترنت کمک بگیرید. نظرات و امتیازدهی‌ها را چک کنید و از بین جراحان تعدادی را برای تحقیقات بیشتر انتخاب کنید. برای پیدا کردن بهترین پزشک جراحی بینی خانم می‌توانید از گوگل، نظرات گوگل مپ، اینستاگرام، آپارات و .. کمک بگیرید.

انواع جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود. اما تفاوت جراحی بینی باز و بسته در چیست و کدام یک از این روش‌های جراحی مناسب است.

بهترین جراح بینی به روش باز

در طول انجام جراحی بینی به روش باز برش‌های بینی بر روی پایه‌ای بینی قسمت کلوملا انجام می‌شود، سپس پوست بینی برداشته شده و جراح اقدام به انجام جراحی می‌نماید. در این روش جراحی، وسعت دید جراح بالاست و کاملا به تمامی قسمت‌های بینی می‌تواند به صورت مستقیم دید داشته باشد و تغییرات را اعمال نماید. در صورت آن‌که فردی نیاز به پیوند غضروف داشته باشد در این روش جراحی به راحتی قابل انجام است.

بهترین جراح بینی به روش بسته

روند انجام جراحی بینی به روش بسته کاملا با روش باز متفاوت است. در طول این روش جراحی، پزشک با محدودیت‌های بسیاری مواجه می‌شود و لذا این روش مناسب افرادی است که نیاز کمی به تغییرات دارند، زیرا پوست بینی کاملا بلند نمی‌شود و دید جراح بسیار کم است. برش‌های جراحی در روش بسته در داخل بینی انجام می شود و لذا هیچ‌گونه اسکاری حتی برای مدت کوتاه هم‌چون روش باز وجود نخواهد داشت.

انواع مدل های بینی و جراحی آن‌ها

بینی دارای انواع مختلفی می‌باشد. که هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های مخصوص به خود است که به دو صورت بینی‌های گوشتی و استخوانی تقسیم‌بندی می‌شود.

بهترین جراح بینی گوشتی

بینی‌های گوشتی دارای پوستی ضخیم و چرب با غضروف های ضعیف و نازک می باشند. نوک آن‌ها معمولا پهن و گوشتی است و جراحی بینی گوشتی بایستی توسط جراح بینی با تجربه انجام شود.

بهترین جراح بینی استخوانی

بینی‌های استخوانی پوستی نازک با غضروف‌های قوی دارند که به طور معمول این دسته از مدل‌های بینی دارای قوز می‌باشند و مدت زمان رفع تورم بینی فرد پس از جراحی بینی استخوانی به نسبت بینی‌های گوشتی کمتر است.

پس از آشنایی با روش های جراحی بینی و انواع مدل های بینی اینک بهتر است به شناخت بهترین جراح بینی بپردازیم. برای آگاهی بیشتر با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید  جراحی زیبایی بینی؛ نحوه انجام جراحی تا دانستنی های جالب درباره آن

بهترین جراح بینی خانم در تهران چه کسی است؟

انتخاب بهترین جراح بینی با وجود کثرت زیاد جراحان پلاستیک بینی و متخصصین گوش و حلق و بینی بسیار سخت شده است. به همین منظور برای شناخت هرچه بهتر بایستی به بررسی ویژگی‌های آنان بپردازیم.

بسیاری از افراد به دلایلی می‌خواهند تا توسط جراح بینی خانم، جراحی شوند. زیرا بر این عقیده‌اند که خانم‌ها با ظرافت بهتری می‌توانند این جراحی را انجام دهند و برخی دیگر بر این باورند که به جراح خانم خیلی راحت‌تر می‌توانند اعتماد کرده و جراحی را نزد ایشان انجام دهند. زیرا برخی از خانم‌ها از مراجعه به جراح آقا و جراحی نزد ایشان احساس خجالت می‌کنند.

شاخصه های انتخاب جراح بینی

مهارت و تجربه‌ی جراح بینی بسیار مهم است و باید مد نظر قرار گیرد. می‌توانید برای این که از میزان تبحر جراح بینی مطلع شوید به مطب مراجعه کرده و با بیماران دیگر صحبت  نمایید یا نمونه کارهای جراحی بینی را مشاهده کنید.

هم‌چنین برای این که از میزان تجربه جراح بینی مطلع شوید می‌توانید با توجه به نوع جراحی بینی که نیاز دارید (جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی عروسکی و …) تعداد جراحی‌هایی که انجام داده‌اند را بپرسید تا با اطمینان خاطر جراحی را نزد جراح بینی خانم انجام دهید.

از دیگر شاخصه‌های انتخاب جراح بینی، نزدیک بودن به محل سکونت است، زیرا قبل و بعد از جراحی به دلیل آن که نیاز به مراجعه‌های متعدد به مطب است باید این رفت و آمد به سهولت انجام شود تا فرد را خسته نکند.

هم‌چنین باید این نکته را مد نظر داشت که جراح بینی خوب بعد از اتمام جراحی مراقبت‌های بعد از جراحی بینی را به فرد بیان می‌کند. مراقبت‌ها برای هر فرد با توجه به جراحی بینی ممکن است متفاوت باشد ولی این نکته را باید مد نظر داشت که انجام این مراقبت‌ها بسیار مهم است و نباید فراموش شود.

همچنین می توانید از طریق تحقیق در سایت های مختلف و اینترنت از میزان مهارت جراح با خبر شد.

عوارض انتخاب نادرست پزشک

اگر در انتخاب بهترین جراح بینی خانم دقت کافی نداشته باشید، ممکن است با عوارضی روبرو شوید. از جمله این عوارض می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد مشکلات در پوست و خراب شدن بافت پوست
 • دستیابی به نتیجه نامطلوب و ظاهری نازیبا
 • ایجاد مشکلات تنفسی و یا عدم رفع مشکلات تنفسی

در انجام جراحی بینی گوشتی نیز باید دقت کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین جراح را پیدا کنید. زیرا جراحی بینی گوشتی حساسیت بیشتری نیاز دارد. پس در انتخاب بهترین جراح زن دقت کنید. نمونه کارهای بینی گوشتی جراح را مشاهده کنید و در صورت رضایت بیماران قبلی اقدام به جراحی پیش آن پزشک کنید.

سوالات متداول

جراح بینی چه نقشی را قبل و بعد از جراحی بینی ایفا می‌کند؟

نوع ارزیابی و  بررسی‌های انجام شده توسط جراح بینی و مقایسه‌ای یکسان سازی با  نظر بیمار می‌تواند بسیار در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد. به همین دلیل است که باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقیق عمل کرد. در حین جراحی بینی جراح تغییرات عمده‌ای را بر بینی وارد می‌کند که در برخی از افراد با اصلاح روند تنفس، اصلاح انحراف پل بینی و سایر موارد همراه است.

چگونه می توانیم میزان مهارت جراح بینی را تشخیص دهیم؟

ارزیابی قبل از انجام جراحی بینی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. جهت بررسی‌های لازم می‌توانید از شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های معتبر پزشکی و بیماران آن پزشک کمک بگیرید. با مشاهده میزان موفقیت‌های جراحی بینی در بین مراجعین آن پزشک و سابقه پزشکی آن جراح می‌توانید به راحتی میزان تبحر و مهارت جراح بینی را سنجیده و سپس انتخاب نمایید.

میزان تخصص و تحصیلات جراح تا چه میزان اهمیت دارد؟

به طور قطع به روز بودن جراح بینی و آشنایی با متد روز پزشکی بسیار حائز اهمیت است زیرا در نتیجه جراحی نقش بسزایی خواهد داشت. یک جراح بینی خبره حتما می‌بایست از علم کافی در زمینه جراحی پلاستیک صورت بهره‌مند باشد.

نزیک بودن لوکیشن مطب پزشک به محل زندگی و کار شما

بهتر است کلینیکی که انتخاب می کنید به محل کار و زندگی شما نزدیک باشد. در این صورت رفت و آمد شما آسان تر می شود. اما در صورتی که از مطب پزشک دور هستید، بهتر است با یک نفر همراه در روز عمل و روز های بعد از آن برای معاینات مراجعه کنید.

چگونه بهترین عمل بینی را در تهران تجربه کنیم؟

اگر قصد انجام عمل بینی در تهران و یا قیطریه را دارید، سعی کنید به توصیه های پزشک خود در خصوص فرم بینی توجه کنید. قبل از انجام عمل بینی ابتدا لازم است تحقیقات لازم را در این خصوص ادامه دهید. اما به توصیه های پزشک در خصوص سبک جراحی بینی گوش کنید. چرا که پزشک جراح بیشترین اشنایی را با سبک بینی دارد و با نوع بینی شما نیز آشنایی دارد. می داند که کدام سبک جراحی برای ببینی شما مناسب تر است.

در آخر

با دقت در انجام جراحی می‌تواند تناسب این عضو مهم و حیاتی در چهره را حفظ نماید.

جهت انتخاب کردن بهترین جراح بینی چه باید کرد ؟ شما عزیزان را دعوت میکنیم تا ویدیو زیر را با دقت مشاهده کنید .

نمونه جراحی های بینی ( قبل از این که سایت را ترک کنید حتماً پیشنهاد میشه نمونه جراحی های دکتر را مشاهده کنید)

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سرو گردن