دکتر لیلا ملکی، انقلابی در جراحی زیبایی بینی

دکتر لیلا ملکی، متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سرو گردن، پلاستیک بینی و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با ابداع روش جدیدی در جراحی زیبایی بینی، تحولی در این حوزه ایجاد کرده است.

دکتر ملکی، با استفاده از دانش و تجربه خود، روشی را ابداع کرده است که در آن، علاوه بر زیبایی ظاهری بینی، به عملکرد آن نیز توجه می‌شود. این روش، که “جراحی زیبایی بینی به سبک طبیعی متناسب با اجزای صورت” نام دارد، بر روی حفظ تناسب بینی با اجزای صورت و همچنین، بر روی حفظ عملکرد طبیعی بینی تأکید دارد.

در روش جراحی زیبایی بینی به سبک طبیعی متناسب با اجزای صورت، دکتر ملکی ابتدا با دقت و حساسیت فراوان، اجزای صورت بیمار را بررسی می‌کند. سپس، با توجه به ویژگی‌های صورت بیمار، طرحی برای جراحی بینی تهیه می‌کند. این طرح، با توجه به خواسته‌های بیمار و همچنین، با توجه به اصول زیبایی صورت، تهیه می‌شود.

در مرحله جراحی، دکتر ملکی با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته و با دقت و ظرافت فراوان، بینی بیمار را جراحی می‌کند. در این روش، از برش‌های کوچک و دقیق استفاده می‌شود که باعث می‌شود دوره نقاهت بیمار کوتاه‌تر شود. همچنین، از مواد و ابزارهای باکیفیت استفاده می‌شود که باعث می‌شود نتیجه جراحی ماندگارتر باشد.

دکتر ملکی، با استفاده از این روش، تاکنون هزاران عمل جراحی بینی انجام داده است. نتایج این جراحی‌ها، رضایتمندی بالایی را از سوی بیماران به همراه داشته است.

بهترین جراح بینی / 09100703090
بهترین جراح بینی / 09100703090

مزایا و ویژگی‌های روش جراحی زیبایی بینی به سبک طبیعی متناسب با اجزای صورت

  • طبیعی بودن نتیجه جراحی: در این روش، بینی به گونه‌ای جراحی می‌شود که کاملاً طبیعی به نظر برسد.
  • هماهنگی بینی با اجزای صورت: در این روش، بینی با اجزای صورت هماهنگ می‌شود تا چهره بیمار زیباتر و متعادل‌تر شود.
  • حفظ عملکرد طبیعی بینی: در این روش، به عملکرد طبیعی بینی توجه می‌شود تا بیمار پس از جراحی، دچار مشکل تنفسی نشود.
  • دوره نقاهت کوتاه: در این روش، از برش‌های کوچک و دقیق استفاده می‌شود که باعث می‌شود دوره نقاهت بیمار کوتاه‌تر شود.
  • ماندگاری بالای نتیجه جراحی: در این روش، از مواد و ابزارهای باکیفیت استفاده می‌شود که باعث می‌شود نتیجه جراحی ماندگارتر باشد.
بیشتر بخوانید  ورم بعد از جراحی بینی

نتیجه‌گیری

دکتر لیلا ملکی، با ابداع روش جراحی زیبایی بینی به سبک طبیعی متناسب با اجزای صورت، تحولی در این حوزه ایجاد کرده است. این روش، مزایای متعددی دارد و باعث می‌شود که بیماران، نتیجه‌ای طبیعی، هماهنگ و ماندگار از جراحی بینی خود بگیرند.

نمونه جراحی های بینی ( قبل از این که سایت را ترک کنید حتماً پیشنهاد میشه نمونه جراحی های دکتر را مشاهده کنید)

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سرو گردن