هزینه زاویه سازی صورت با ژل

هزینه زاویه سازی صورت با ژل

آیا از حجم لب های خود ناراضی هستید ؟

آیا می خواهید خطوط ایجاد شده در کنار لب ها را از بینب ببرید ؟

آیا تمایلی به زاویه سازی صورت دارید ؟

برای جوانسازی صورتتان چه اقداماتی انجام داده اید ؟

می توانید با تزریق ژل به خواسته های خود برسید . تزریق ژل یکی از روش ها و تکنیک های کار آمد در خصوص زیبایی پوست و جوانسازی آن می باشد .

به کمک تزریق ژل می توان فرم بهتری به صورت داد و البته اصلاحاتی را انجام داد .

تزریق ژل در قسمت های مختلف صورت 

به طور کلی اندام های مختلفی را می توان با تزریق ژل زیبا نمود :

 • لب ها
 • گونه ها
 • چانه
 • فک
 • دست ها
 • زیر چشم ها
 • خطوط عمیق خنده در اطراف لب ها
 • خطوط عمیق اخم در پیشانی

تزریق ژل لب

فرم دهی به لب ها یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای زیبایی صورت است . لب های نازک و بدون فرم می تواند چهره تان را تحت تاثیر قرار دهد اما با داشتن لب هایی زیبا و حجیم می توانید بر جذابیت صورت بیافزایید .

همچنین در افرادی که با گذشت سن لب های آنها دچار افتادگی شده است و یا فرم لب ها به دلیل بروز چین و چروک های سطحی تغییر یافته ، می توانید با تزریق مقدار کمی ژل به لب ها این عوارض را جبران نمایید .

 

برای تزریق ژل به لب ها نیازی به بی هوشی ندارید و با بی حسی موضعی در این ناحیه می توانید تزریق بدون درد و بدون استرس را تجربه نمایید . مقداری کبودی و تورم در لب ها ایجاد می شود و البته شاید روزهای ابتدایی میزان تورم زیاد باشد و شما فکر کنید که چقدر لب هایتان بزرگ و متورم شده است. اما این تورم به زودی از بین خواهد رفت و فرم اصلی لب ها بعد از حدود یک هفته نمایان خواهد شد .

بیشتر بخوانید
مراقبت های بعد از تزریق چربی

برای تزریق ژل در لب ها می توانید از نیم سی سی ژل تا حدود 1 سی سی بسته به سلیقه و نیاز لب هایتان استفاده نمایید . از پزشک بخواهید که معتبرترین برند ها را برایتان تهیه و استفاده نماید و حتما از سلامت مواد اولیه اطمینان حاصل نمایید .

 

تزریق ژل گونه

برای تزریق ژل در گونه ها نیز باید بی حسی موضعی انجام دهید . گونه های صاف و بدون فرم می تواند چهره را غمگین و ناراحت نشان دهد از طرفی صورت های بسیار لاغز نیز فاقد گونه هستند . با افزایش حجم گونه ها و فرم دهی مناسب به آن ها می توان زیبایی را به چهره هدیه کرد . تزریق ژل در گونه با تغییرات وسیع در حالت کلی صورت همراه است و می تواند باعث لیفت گونه ، شادابی و جوانسازی آن شود .

فرم دهی به گونه ها از مهم ترین مواردی است که حین تزریق باید رعایت شود .

دقت داشته باشید که تزریق بیش از اندازه زل در گونه ها می تواند چهره را غیر طبیعی جلوه نماید و البته این اقدام باید با توجه به فرم کلی صورت انجام گیرد .

 

 تزریق ژل در خطوط عمیق خنده

زمانی که زیاد میخندید و یا رفته رفته با گذر زمان صورتتان دچار افتادگی می شود . چین و چروک هایی در اطراف لب ها ایجاد می شود ، این خطوط عمیق عمودی می تواند چهرهتان را غم آلود نشان دهد و سن شما را بیشتر از آنچه هست بروز نماید . با پر کردن خطوط عمیق در کنار لب ها که به خط خنده معروف است می توان زیبایی و شادابی از بین رفته را دوباره باز گرداند .

مقدار مشخصی از ژل در این قسمت ها می تواند فرم بهتری به صورت ببخشید و البته مشکلات ظاهری را به خوبی بر طرف نماید .

ماندگاری ژل تزریق شده به برند مورد استفاده آن بستگی دارد اما در بهترین حالت بین 6 ماه تا یک سال دوام برای ژل های تزریق شده مورد انتظار است .

شما عزیزان می توانید با تزریق زل به صورت همزمان در تمامی نواحی صورت ، زاویه سازی صورت را انجام دهید و با یک تغییر اساسی در ناحیه صورت همراه شوید .

بیشتر بخوانید
تزریق چربی

زاویه سازی یا مادلینگ صورت 

با توجه به اینکه امروزه داشتن صورت های زاویه دار با برجستگی های زیبا ، طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است ، تزریق زل به منظور ایجاد زاویه سازی و یا مادلینگ صورت یکی از خدماتی است که توسط متخصص زیبایی انجام می شود . این تزریق باید با توجه به ساختار کلی صورت و فرم چهره در نظر گرفته شود . در مواردی ممکن است تنها تغییرات بسیار کوچکی در چانه ایجاد نمود تا فرم بهتری به صورت داده شود . همچنین ممکن است مقداری ژل در ناحیه فک تزریق شود و فرم زیبایی به ناحیه فک و چانه داده شود .

در برخی از افراد زاویه سازی با ایجاد برجستگی در گونه ها و یا ناحیه خط خنده قابل انجام است که تشخیص آن بعد از معاینه دقیق فرم چهره خواهد بود  و تزریقات مورد نیاز با توجه به استاندارهای زیبایی شناسی انجام می شود .

هزینه زاویه سازی صورت 

هزینه زاویه سازی صورت با تزریق ژل با توجه به میزان ژلی که برای تزریق مورد استفاده است تعیین می شود  . از طرفی برند مورد استفاده هم تعیین کننده خواهد بود . بنابراین فاکتورهای زیر برای تعیین قیمت نهایی برای زاویه سازی صورت مد نظر خواهد بود :

 • دستمزد تزریق ژل به صورت 
 • میزان ژل مورد استفاده که حدودا بین 3 تا 5 سی سی و یا بیشتر خواهد بود . 
 • برند ژل مورد مصرف که قیمت های مختلفی دارند .

 

 

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ

یک × یک =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک