زاویه سازی صورت با ژل و هزینه‌های آن

بسیاری از افراد از حجم لب‌های خود راضی نیستند و هم‌چنین تمایل دارند تا چین و چروک و خط‌هایی که در دور لب آن‌ها ایجاد شده است را از بین ببرند. با تزریق ژل به لب می‌توان به هر کدام از خواسته‌های ذکر شده رسید. تزریق ژل یکی از روش‌ها و تکنیک‌های کار آمد در خصوص زیبایی پوست و جوانسازی آن است. به کمک تزریق ژل می‌توان فرم بهتری به صورت داد و البته اصلاحاتی را انجام داد.

تزریق ژل در قسمت‌های مختلف صورت 

به طور کلی اندام‌های مختلفی را می‌توان با تزریق ژل زیبا نمود:

  • لب‌ها
  • گونه‌ها
  • چانه
  • فک
  • دست‌ها
  • زیر چشم‌ها
  • خطوط عمیق اخم در پیشانی
  • خطوط عمیق خنده در اطراف لب‌ها

تزریق ژل لب

فرم‌دهی به لب‌ها یکی از پر طرفدارترین روش‌ها برای زیبایی صورت است. لب‌های نازک و بدون فرم می‌تواند چهره را تحت تاثیر قرار دهد اما با داشتن لب‌هایی زیبا و حجیم می‌تواند بر جذابیت صورت بیفزاید. هم‌چنین در افرادی که با گذشت سن لب‌های آن‌ها دچار افتادگی شده و یا فرم لب‌های‌شان به دلیل بروز چین و چروک‌های سطحی تغییر یافته است، می‌تواند با تزریق مقدار کمی ژل به لب‌ها این عوارض را جبران نمایید.

برای تزریق ژل به لب‌ها نیازی به بی هوشی نیست و با بی‌حسی موضعی در این ناحیه می‌توانید تزریق بدون درد و بدون استرس را تجربه نمود. مقداری کبودی و تورم در لب‌ها ایجاد می‌شود و البته شاید روزهای ابتدایی میزان تورم زیاد باشد و شما فکر کنید که چقدر لب‌های‌تان بزرگ و متورم شده است. اما این تورم به زودی از بین خواهد رفت و فرم اصلی لب‌ها بعد از حدود یک هفته نمایان خواهد شد.

برای تزریق ژل در لب‌ها می توان از نیم سی سی ژل تا حدود 1 سی سی بسته به سلیقه و نیاز برای لب‌ها استفاده نمود. از پزشک باید درخواست نمود تا از معتبرترین برندها استفاده نموده و حتما از سلامت مواد اولیه اطمینان حاصل نماید.

تزریق ژل گونه

تزریق ژل در گونه‌ها با بی حسی موضعی انجام می‌شود. گونه های صاف و بدون فرم می‌تواند چهره را غمگین و ناراحت نشان دهد، از طرفی صورت‌های بسیار لاغر که نیز فاقد گونه هستند که با افزایش حجم گونه‌ها و فرم‌دهی مناسب به آن‌ها می‌توان زیبایی را به چهره هدیه کرد. تزریق ژل در گونه با تغییرات وسیع در حالت کلی صورت همراه است و می‌تواند باعث لیفت گونه، شادابی و جوانسازی آن شود. فرم‌دهی به گونه‌ها از مهم‌ترین مواردی است که حین تزریق باید رعایت شود. دقت داشته باشید که تزریق بیش از اندازه ژل در گونه‌ها می‌تواند چهره را غیر طبیعی جلوه نماید و البته این اقدام باید با توجه به فرم کلی صورت انجام گیرد.

بیشتر بخوانید  تفاوت تزریق چربی و تزریق ژل

 تزریق ژل در خطوط عمیق خنده

زمانی که زیاد می‌خندید و یا رفته رفته با گذر زمان صورت‌تان دچار افتادگی می‌شود. چین و چروک‌هایی در اطراف لب‌ها ایجاد می‌شود، این خطوط عمیق عمودی می‌تواند چهره‌تان را غم آلود نشان دهد و سن شما را بیشتر از آن‌چه هست بروز نماید. با پر کردن خطوط عمیق در کنار لب‌ها که به خط خنده معروف است می‌توان زیبایی و شادابی از بین رفته را دوباره باز گرداند. مقدار مشخصی از ژل در این قسمت‌ها می‌تواند فرم بهتری به صورت ببخشد و البته مشکلات ظاهری را به خوبی بر طرف نماید. ماندگاری ژل تزریق شده به برند مورد استفاده آن بستگی دارد اما در بهترین حالت بین 6 ماه تا یک سال دوام برای ژل‌های تزریق شده مورد انتظار است.

شما عزیزان می‌توانید با تزریق ژل به صورت هم‌زمان در تمامی نواحی صورت، زاویه سازی صورت را انجام دهید و با یک تغییر اساسی در ناحیه صورت همراه شوید.

سوالات متداول

هزینه زاویه سازی صورت چقدر است؟

هزینه زاویه سازی صورت با تزریق ژل با توجه به میزان ژلی که برای تزریق مورد استفاده است تعیین می‌شود. از طرفی برند مورد استفاده هم تعیین کننده خواهد بود. بنابراین فاکتورهای زیر برای تعیین قیمت نهایی برای زاویه سازی صورت مد نظر خواهد بود:
دستمزد تزریق ژل به صورت
میزان ژل مورد استفاده که حدودا بین 3 تا 5 سی سی و یا بیشتر خواهد بود.
برند ژل مورد مصرف که قیمت‌های مختلفی دارند.

زاویه سازی یا مادلینگ صورت چیست؟

با توجه به این‌که امروزه داشتن صورت‌های زاویه‌دار با برجستگی‌های زیبا، طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است، تزریق ژل به منظور ایجاد زاویه سازی و یا مادلینگ‌ صورت یکی از خدماتی است که توسط متخصص زیبایی انجام می‌شود. این تزریق باید با توجه به ساختار کلی صورت و فرم چهره در نظر گرفته شود. در مواردی ممکن است تنها تغییرات بسیار کوچکی در چانه ایجاد نمود تا فرم بهتری به صورت داده شود. هم‌چنین ممکن است مقداری ژل در ناحیه فک تزریق شود و فرم زیبایی به ناحیه فک و چانه داده شود.
در برخی از افراد زاویه سازی با ایجاد برجستگی در گونه‌ها و یا ناحیه خط خنده قابل انجام است که تشخیص آن بعد از معاینه دقیق فرم چهره خواهد بود و تزریقات مورد نیاز با توجه به استاندارهای زیبایی شناسی انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید  تزریق ژل

در نهایت

برای انتخاب بهترین دکتر زیبایی صورت خود دقت فراوانی به خرج دهید در غیر این صورت ممکن است متحمل عوارض جبران ناپذیر بسیاری گردید.

نمونه جراحی های بینی ( قبل از این که سایت را ترک کنید حتماً پیشنهاد میشه نمونه جراحی های دکتر را مشاهده کنید)

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سرو گردن