جراح بینی خانم در سعادت آباد

همیشه برای انجام هر کاری به دنبال انتخاب بهترین روش یا فرد هستیم که از آن الگوگرفته و یا کمک دریافت نماییم. انتخاب جراح بینی هم از این امر مستثنی نیست . زیرا جراحی بینی از مهمترین جراحی های زیبایی است که علاوه بر زیبایی، سلامت را تحت تاثیر قرار می دهد. پس مهم است که بهترین جراح بینی را انتخاب نماییم تا نتیجه ی جراحی نیز مورد قبول باشد.جراح بینی خانم در سعادت آباد

جراح بینی چه نقشی را قبل و بعد از جراحی بینی ایفا می کند؟

نوع ارزیابی و  بررسی های انجام شده توسط جراح بینی و مقایسه ای یکسان سازی با  نظر بیمار می تواند بسیار در نتیجه ی جراحی تاثیر گذار باشد. به همین دلیل است که باید در انتخاب جراح بینی بسیار دقیق عمل کرد.

در حین جراحی بینی جراح تغییرات عمده ای را بر بینی وارد می کند که در برخی از افراد با اصلاح روند تنفس، اصلاح انحراف پل بینی و سایر موارد همراه است.

در اخر با دقت در انجام جراحی می تواند تناسب این عضو مهم و حیاتی در چهره را حفظ نماید.

جراح بینی خانم

بسیاری از افراد به دلایلی می خواهند تا توسط جراح بینی خانم، جراحی شوند. زیرا بر این عقیده اندکه خانم ها بها ظرافت بهتری می توانند این جراحی را انجام دهند. یا به جراح خانم خیلی راحت تر می توانند اعتماد کرده و جراحی را نزد ایشان انجام دهند. زیرا برخی از خانم ها از مراجعه به جراح آقا و جراحی نزد ایشان احساس خجالت می کنند.

از دیر دلایل انتخاب جراح بینی خانم ممکن است این باشد که راحتتر می توانند به جراح بینی اعتماد کرده و جراحی را به ایشان بسپارند.

شاخصه های انتخاب جراح بینی

مهارت و تجربه ی جراح بینی بسیار مهم است و باید مد نظر قرار گیرد. می توانید برای این که از میزان تبحر جراح بینی مطلع شوید به مطب مراجعه کرده و با بیماران دیگر صحبت  نمایید  یا نمونه کار های جراحی بینی را مشاهده کنید.

همچنین برای این که از میزان تجربه ی جراح بینی مطلع شوید می توانید با توجه به نوع جراحی بینی که نیاز دارید(جراحی بینی استخوانی، جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی عروسکی و …) تعداد جراحی هایی که انجام داده اند را بپرسید تا با اطمینان خاطر جراحی را نزد جراح بینی خانم انجام دهید.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی بینی؛ از مزایا تا مراقبت های پس از جراحی

همچنین می توانید از طریق تحقیق در سایت های مختلف و اینترنت از میزان مهارت جراح با خبر شد.

از دیگر شاخصه های انتخاب جراح بینی، نزدیک بودن به محل سکونت است، زیرا قبل و بعد از جراحی به دلیل آن که نیاز به مراجعه های متعدد به مطب است باید این رفت و آمد به سهولت انجام شود تا فرد را خسته نکند.

همچنین باید این نکته را مد نظر داشت که جراح بینی خوب بعد از اتمام جراحی مراقبت های بعد از جراحی بینی را به فرد بیان می کند. مراقبت ها برای هر فرد با توجه به جراحی بینی ممکن است متفاوت باشد ولی این نکته را باید مد نظر داشت که انجام این مراقبت ها بسیار مهم است و نباید فراموش شود.

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ

پانزده + چهار =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک