جراحی زیبایی پلک
آنچه می خوانید...

جراحی همزمان بینی و پلک

با گسترش و تنوع جراحی های زیبایی و تمایل افراد به هر چه زیبا تر شدن انجام این دست جراحی ها نیز به وفور دیده می شود. زیبایی یک شبه دیگر تنها ساخته و پرداخته ذهن نیست. بسیاری از افراد با انجام چندین جراحی زیبایی در چهره می توانند زیبایی و جوانی گذشته را مجددا تجربه کنند.

جراحی زیبایی پلک

اما انجام چندین جراحی در طی سال می تواند عوارضی به همراه داشته باشد که چشم پوشی از آن ها غیر ممکن است. عوارض دارو های بیهوشی تنها یک مورد از ده ها عوارض جراحی های زیبایی است. حتی اگر شما بهترین جراح  راه هم انتخاب کرده باشد، نمی تواند این دست عوارض را نادیده بگیرید.

اما راه چاره چیست؟ افرادی که می خواهند به سرعت به زیبایی و جوانی دست یابند چطور می توانند در زمان کمتری به این هدف برسند؟

کمی صبور باشید دکتر لیلا ملکی جراح بینی و صورت راه حل مناسبی را برایتان در نظر دارند. پس تا پایان این نوشتار با ما همراه باشید:

جراحی های زیبایی همزمان

برای انجام جراحی های همزمان دو هدف وجود دارد:

 • افرادی انجام یک جراحی درمانی برای آن ها ضروری است، اما می خواهند به طور همزمان از جراحی دیگری نیز بهره مند شوند.
 • افرادی که خواهان انجام چند جراحی زیبایی هستند اما محدودیت در استفاده از دارو های بیهوشی در یک سال دارند.

همزمانی دو جراحی بینی و بلفاروپلاستی ( جراحی پلک )

جراحی بینی و جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی بینی جز چند جراحی متداول زیبایی در کشور ما است. با توجه به طولانی بودن زمان بیهوشی در این جراحی بیمار می تواند از یکی دیگر از جراحی های زیبایی صورت نیز استفاده کند. یقینا انجام دو جراحی زیبایی به طور همزمان می تواند چهره افراد به زیبایی دو چندان برساند.

چگونگی جراحی بینی

جراحی بینی به دو صورت جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته صورت می گیرد. در جراحی بینی به روش باز پوست بینی برداشته شده و جراح دید کافی برای انجام اصلاحات بینی راخواهد داشت. اما در جراحی بینی به روش بسته اصلاحات بینی از طریق سوراخ های بینی انجام شده و هیچ گونه برش روی بینی ایجاد نمی شود.

یکی از جراحی های رایجی که با جراحی بینی به طور همزمان انجام می شود، جراحی زیبایی پلک و یا همان جراحی بلفارو پلاستی است. اگر در کنار چشم ها خطوط عمیقی مشاهده می کنید و یا در هنگام خندیدن چین اطراف چشم شما به شدت نمایان می شود، می تواند به طور همزمان با جراحی بینی این جراحی را برای هر چه زیبا تر شدن انجام دهید.

قطعا که تاثیر این جراحی با یکدیگر به میزان به سزایی در ایجاد جوانسازی چهره شما نقش خواهد داشت. دکتر لیلا ملکی در ادامه در خصوص جراحی زیبایی پلک توضیحات بیشتری را می دهند.

جراحی زیبایی بینیچگونگی جراحی زیبایی پلک

در این جراحیT جراح با ایجاد برش در پلک چربی انباشته شده و پوست اضافی را برداشته و نواحی برش را بخیه خواهد زد. نتیجه این جراحی از بین رفتن چین پشت چشم و نمایان تر شدن چشم ها خواهد بود که موجب جوان به نظر رسیدن چهر نیز می شود. این جراحی را می توان علاوه بر پلک فوقانی برای پلک پایین نیز انجام داد.

شاید این پرسش برای شما مطرح شود که آیا انجام دو جراحی به طور همزمان عوارضی خواهد داشت؟ در ادامه مزیت ها و عوارض احتمالی در انجام جراحی های همزمان را بررسی خواهیم کرد.

برخی مزیت های جراحی های همزمان را با هم مرور می کنیم:

 • در جراحی های زیبایی همزمان افراد تنها یک دوره نقاهت و بهبودی را سپری می کنند و دیگر نیاز به استحراحت مطلق طولانی مدت برای هر یک از جراحی ها نیست.
 • انجام جراحی های هم زمان این مزیت را دارد که متقاضیان به علت برخورداری از یک مرتبه بیهوشی و استفاده از خدمات بیمارستان تنها یک بار هزینه خواهند کرد.

آیا انجام جراحی های زیبایی همزمان عوارضی خواهد داشت؟

بله، به طور کلی انجام هرگونه جراحی زیبایی می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد و انجام هم زمان دو جراحی با یکدیگر تاثیری بر بروز و یا عدم بروزعوارض نخواهد داشت.

 • برای مثال ممکن است افراد بخواهند یک جراحی زیبایی در صورت را به همراه یک جراحی زیبایی در اندام انجام دهند. در این صورت ممکن است به دلیل احتمال خونریزی زیاد و انعقاد خون مشکلات غیر قابل جبرانی برای آن ها به وجود آید.
 • از طرفی به دلیل انجام دو جراحی با یکدیگر در چهره می تواند به طور همزمان میزان عفونت و بروز خطراتی نظیر: تورم و خونریزی را نیز دو برابر کند. بنابراین همانطور که در انجام یک جراحی انتخاب بهترین جراح بینی و صورت می تواند بروز عوارض احتمالی را کاهش دهد. در این دست جراحی ها نیز توجه به مهارت و تخصص جراح نیز میزان بروز عوارض را کاهش خواهد داد. بنابراین اگر می خواهید به طور همزمان دو جراحی را انجام دهید تلاش کنید بهترین جراح بینی و صورت را انتخاب کنید.

با گسترش و تنوع جراحی های زیبایی و تمایل افراد به هر چه زیبا تر شدن انجام این دست جراحی ها نیز به وفور دیده می شود. زیبایی یک شبه دیگر تنها ساخته و پرداخته ذهن نیست. بسیاری از افراد با انجام چندین جراحی زیبایی در چهره می توانند زیبایی و جوانی گذشته را مجددا تجربه کنند.. برای دریافت مشاوره و راهنمایی از خانم دکتر لیلا ملکی در خصوص جراحی همزمان بینی و پلک می توانید با شماره تلفن های 22092813-021 در تماس بوده و یا از اینستاگرام دیدن فرمایید.

جراحی های که میتوان به صورت همزمان با جراحی بینی انجام داد:

از جمله جراحی هایی که می توان به صورت همزمان با جراحی بینی انجام داد از قرار زیر است:

 • جراحی بینی و پلک
 • جراحی بینی و گونه
 • جراحی بینی و پروتز چانه
 • جراحی بینی و لیفت صورت
 • جراحی بینی و لیفت غبغب
 • جراحی بینی و جراحی گوش

آیا هزینه جراحی های همزمان بالا خواهد بود؟

این پرسشی است که اغلب افراد با انتخاب این دست جراحی با آن مواجه هستند. باید بیان کنیم که انجام جراحی های همزمان با وجود اینکه در هزینه بیمارستان و دارو های بیهوشی تاثیر گذار بوده و به طور چشمگری آن را کاهش می دهد؛ اما می تواند موجب افزایش هزینه به علت انجام دو جراحی زیبایی با یکدیگر نیز شود. البته هزینه نهایی جراحی های هم زمان بستگی به نوع جراحی دوم و انتخاب جراح خواهد داشت.

توصیه پایانی

ناگفته نماند اگر می خواهید دو جراحی با یکدیگر انجام دهید، بهتر است ابتدا جراح متبحر در این زمینه را بیابید. چراکه سرعت جراحی و تسلط کامل و قدرت پیش بینی احتمال بروز خطرات حین جراحی می تواند نتیجه جراحی را تحت تاثیر قرار دهد.

دکتر لیلا ملکی

فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی (بیمارستان طالقانی) .دکتر ملکی دوره عمومی در شهر رشت گذرانده اند .جراحی پلاستیک بینی و صورت .جراحی عملکردی اندوسکوپی سینوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 9 =