جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی عروسکی

خانم های جوان و زیبای همیشه به دنبال انجام جراحی هایی هستند که تغییرات خوب و زیبایی در خود و مخصوصا در صورت خود ایجاد کنند. از جمله این جراحی ها، جراحی بینی است که در بین دختران امروزی جراحی بینی عروسکی خیلی زیاد طرفدار پیدا کرده است.

جراحی بینی فانتزی

در حین جراحی بینی عروسکی، جراح بینی خوب همیشه به فکر این است که استاندارد های لازم را کاملا رعایت کند. زیرا بینی به عنوان مهمترین عضو صورت تمام زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین باید به گونه ای این جراحی انجام شود که زیبایی را به حداکثر برساند و فرد و جراح بینی از نتیجه جراحی بینی رضایت داشته باشند.

نحوه ی انجام جراحی بینی عروسکی

برای انجام جراحی بینی عروسکی، جراح بینی زوایا و اندازه های مهمی را اندازه گیری می کند. مناسب ترین زاویه ای که بین بینی و لب باید باشد، 90درجه است. اما این زاویه برای انجام جراحی بینی عروسکی چیزی حدود 105 درجه است. هر دو زاویه ی گفته شده، برای زیبایی بیشتر افراد بوده و استاندار است.

افرادی که بینی جراحی عروسکی می خواهند، در زمان انجام جراحی با ایجاد قوس بر روی پل بینی، این فرم ایجاد می شود. هر چه میزان این قوس بیشتر باشد، بینی فرمی عروسکی می گیرد. که البته با در نظر گرفتن استانداردها، جراحی بینی عروسکی انجام می شود.

افرادی که دارای بینی های بزرگی هستند،  برای انجام جراحی بینی عروسکی ممکن است با محدودیت هایی رو به رو شوند، زیرا در زمان انجام چنین جراحی های زیبایی وظیفه و ساختار بینی بسیار مهم است و باید حفظ شود. افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند می توانند بینی های عروسکی داشته باشند که با ایجاد کمی قوس بر روی پل بینی این امر ممکن است.

عمل بینی عروسکی

انجام جراحی بینی به طور کیل به دو دسته تقسیم می شود، جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی فانتزی . همانطور که گفته شد خانم ها و دختران زیادی خواهان انجام جراحی بینی فانتزی هستند. البته امروزه نیز آقایان خواهان داشتن این جراحی نیز هستند.

بیشتر بخوانید
اقدامات قبل از جراحی بینی

در حین جراحی بینی عروسکی، جراح بینی خوب همیشه به فکر این است که استاندارد های لازم را کاملا رعایت کند. برای درافت مشاوره و راهنمایی در خصوص نحوه ی انتخاب بهترین حراح بینی عروسکی از خانم دکتر لیلا ملکی می توانید با شماره تلفن 22092813-021 در تماس بوده و یا از اینستاگرام دیدن فرمایید.

اقدامات قبل از جراحی بینی عروسکی

جراح بینی خوب در مرحله ی اول همه ی آنالیز های قبل از جراحی بینی را انجام میدهد تا ببیند که کاندید جراحی بینی، برای چه فرم از جراحی بینی منساب است. قبل از بیان نظر خود از بیمار درباره ی نتیجه ی مورد انتظار می پرسد و بعد از تلفیق کردن این دو مورد به نتیجه ی نهایی در خصوص جراحی بینی می رسند. بعد از انجام اقدامات مورد نیاز قبل از جراحی بینی، در زمان انجام جراحی بینی عروسکی، جراح بینی با توجه به نیاز بیمار قوس و اندازه ی مورد نظر را ایجاد کرده و جراحی را انجام می دهد. این تغییرات با برش و تراش غضروف و استخوان ها ایجاد می شود.

عوارض جراحی بینی عروسکی

اگر این جراحی نزد بهترین جراح بینی انجام شود، قطعا عوارضی به همراه نخواهد داشت. ولی در صورتی که این جراحی را جراح غیر حرفه ای انجام دهد ممکن است عوراض زیادی مانند بدفرمی بینی و مشکلات تنفسی را به همراه داشته باشد.

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ

دو × دو =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک