جراحی بینی طبیعی

مدت زمان مطالعه 4 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

جراحی بینی طبیعی

یکی از جراحی های بینی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، جراحی بینی طبیعی است، در این نوع جراحی، ایرادات بینی برطرف شده و به ساختار کلی بینی دست برده نخواهد شد، در ادامه مطلب نحوه جراحی بینی طبیعی و تفاوت آن با دیگر جراحی های بینی بیان خواهد شد.

جراحی بینی طبیعی

مشاوره قبل از جراحی ببنی

  • نکته مهم برای جراحی بینی آن است که بیمار، انتظارات واقع بینانه ای ازنتایج جراحی بینی خود داشته باشد. برای این منظور قبل از انجام جراحی، تصاویری از قبل جراحی بینی تهیه شده و تصویری از نتیجه جراحی نیز گرفته خواهد شد.
  • برای جراحی بینی، بیمار باید زمانی را برای بهبودی کامل در نظر بگیرد تا تورم، کبودی و عوارض بیهوشی کاملا برطرف گردد.

جراحی بینی طبیعی ایمن

اگر جراحی بینی نزد جراح بینی خوب انجام گیرد، بسیار ایمن و بدون عارضه بوده و نتایج آن مطلوب خواهد بود.

انواع جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی به دو صورت انجام می گیرد: جراحی بینی بسته و جراحی بینی باز

در جراح بینی بسته، هیچ برشی روی بینی ایجاد نخواهد شد. در این نوع جراحی بینی، دوره نقاهت و عوارض حاصل از آن نیز بسیار کمتر از جراحی بینی به صورت باز است و زمان بهبودی به صورت چشمگیری کاهش می یابد.

اما در جراحی بینی باز ، برش هایی در جهت بهبود فرم بینی انجام خواهد شد.

پس از جراحی بینی طبیعی چه زمانی می توان به فعالیت های روزانه پرداخت؟

در اغلب موارد، بیماران پس از جراحی بینی می توانند پس از گذشت یک هفته به سرکار رفته و به فعالیت های روزانه خود بپردازند.

جراحی بینی طبیعی

یک جراحی بینی طبیعی خوب، با به کار بردن تکنیک ها و مهارت خود می تواند بینی را به صورت کاملا طبیعی عمل کند، به صورتی که تنها فرم بینی بهتر شده ، سایز آن متناسب شود و در نهایت کاملا طبیعی به نظر برسد.

فاکتورهای زیبایی شناسی

از مهم ترین نکاتی که برای جراحی بینی حائر اهمیت است، اما بسیاری از افراد از آن غافل هستند، فاکتو های زیبایی شناسی برای فرم صورت است.

صرفا با کوچک کردن  ویا فرم دادن نوک بینی به سمت بالا، بینی زیبا نخواهد شد. بلکه باید بین اجزای صورت و بینی تناسب برقرار نمود، به صورتی که فاصله بینی تا چانه، نوک بینی تا لب و یا دیگر قسمت های صورت به اندازه مناسب بوده و هماهنگ باشد.

خانم دکتر ملکی به عنوان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی به افرادی که خواهان داشتن بینی زیبا و متناسب با صورت خود هستند نیز خدمات جراحی بینی طبیعی را ارائه می دهد. برای درافت مشاوره و راهنمایی از خانم دکتر لیلا ملکی در خصوص  جراحی زیبایی بینی می توانید با شماره تلفن های 22092813-021 در تماس بوده و یا از اینستاگرام دیدن فرمایید.

به همین علت است که بسیاری از افراد را می بینیم که با جراحی بینی صورتشان زیباتر نشده است، زیرا هماهنگی و تعادل صورت به هم خورده است.

اگر جراحی بینی طبیعی به صورت حرفه ای و براساس فاکتورهای زیبایی شناسی انجام شود، می تواند تاثیر به سزایی بر زیبایی صورت بگذارد.

بینی چگونه به صورت طبیعی جراحی می شود؟

زمانی که قرار است فرم بینی پس از جراحی به صورت طبیعی باشد، ساختار کلی بینی زیاد تغییر نخواهد کرد و تنها نواقص و مشکلات بینی ، انحرافات، قوز، مشکلات تنفسی، افتادگی بینی و.. برطرف خواهد شد.

اغلب در جراحی بینی طبیعی همانطور که گفته شد ، تنها مشکلات بینی برطرف می شود و نوک بینی سربالا نخواهد بود و یا به صورت فرم های عروسکی و فانتزی که اندازه بینی از حد عادی کوچکتر است و یا نوک بینی بسیار سر بالا است، عمل نمی شود.

جراحی بینی استخوانی و گوشتی به صورت طبیعی

به طور کلی دو نوع بینی ، استخوانی و گوشتی وجود دارد که اندکی نحوه جراحی آن ها با هم متفاوت است، اما جراح بینی می تواند در هر دو حالت ، به صورت طبیعی انجام شود.

هزینه عمل طبیعی بینی

هزینه و قیمتی که برای جراحی بینی تعیین می شود، با توجه به فاکتورهایی متغیر است از جمله :

  • میزان مهارت و سابقه جراح بینی
  • نوع جراحی بینی
  • میزان گستردگی عمل بینی
  • میزان تغییرات روی بینی
  • محلی که عمل بینی در آن انجام می شود.

مقالات مرتبط دکتر لیلا ملکی جراح بینی 

جراحی زیبایی بینی 

جراحی زیبایی گوش 

جراحی ترمیمی بینی 

سن مناسب جراحی بینی 

جراحی بینی گوشتی

حضور در کنگره راینولوژی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن

فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ

3 × 5 =

Call Now Buttonتماس با پزشک