تفاوت بینی استخوانی و گوشتی

تفاوت بینی استخوانی و گوشتی

 در دنیای مدرن امروز که همگان به طور سرسام آوری به دنبال تب اعمال زیباسازی و جوان سازی به سرعت در حال دویدن هستند بسیار لازم و ضروری است که اگر شما هم در صدد انجام چنین اقداماتی هستید پیش از هرگونه اقدامی به دنبال انجام تحقیقاتی باشید که هرچه بهتر شما را در طی این مسیر کمک کرده تا در نهایت به حداکثر کیفیت و رضایتمندی دست یابید.

در این مقاله بزرگترین هدف ما این است که آگاهی هایی در این زمینه در خدمت عزیزان و همراهان همیشگی قرار  دهیم تا بتوانند با نگاه عمیق تری در جهت تصمیم گیری برآیند.

نتیجه جراحی بینی

روش های جراحی زیبایی بینی

عمل زیبایی بینی به چند روش انجام می شود و بسته به شرایط بیمار مراجعه کننده، پزشکان تلاش می کنند بهترین مشاوره ها را ارائه کنند و در راه تصمیم گیری در خصوص روش های انجام قطعا با افراد نهایت همکاری را دارند. برای مثال برای اینکه بهترین روش و راه را برای روند درمانی وترمیمی انتخاب گردد، تمام راه ها بعلاوه معایب و مضرات و مزایا و عوارض هریک از راه ها گفته می شود و درنهایت تصمیم نهایی را در اختیار خود بیمار می گذارند.

یکی از دغدغه های اصلی و صد البته بجا و منطقی اشخاص این است که در کجا و با چه کسی به انجام مشاوره های پیش از عمل جراحی داشته باشند. باید گفت خوش بختانه در سطح کشور بالاخص در کلان شهرتهران تعداد قابل توجهی از پزشکان خبره و کار آزموده وجود دارد که می توانند بدون ذره ای تردید امین شما باشند و بالاترین درجه از انصاف و وجدان کاری را بکار گرفته و در این کار به ظاهر آسان ولی در باطن و حقیقت بسیار مهم و حیاتی مشاوره های ارزشمندی ارائه کنند.

خانم هایی هستند که یکی از فلیتر هایشان برای گزینش یک جراح بینی این است که جراح بینی خانم باشد. ما در سطح تهران با شمار زیادی جراحان بینی خانم روبرو هستیم که تعداد کثیری از آنها بسیار موفق بوده و در کارشان بالاترین میزان تخصص و دانش را دارند.

انواع روش های عمل بینی به چه چیزی بستگی دارد؟

بیشتر بخوانید
جراحی انحراف بینی

 زمانی که سخن از جراحی بینی به میان می آید تصور خیلی ها این است که قطعا پزشک یک کاتر یا تیغ را  دردست گر فته و به محض اینکه شما برای انجام عمل راضی شوید تیغ را بروی بینی شما گذارده و شروع به برش میکند. باید بگویم جراحی به روش برش دادن نواحی خاصی از بینی تنها یکی از روش های عمل زیبایی است. این نوید را به شما می دهم در شرایطی این احتمال وجود دارد که بینی شما حتی لازم نباشد که برشی بردارد. بلکه پزشک توسط مجرای تنفس کردن می تواند عمل بینی را انجام دهد.

جراحی بینی گوشتی

بر اساس مطالبی که در سطور اخیر گذشت می توانیم بگوییم که روشی که پزشک برای هرکسی در نظر می گیرد مخصوص به خود آن فرد است و در همین زمینه براساس تخصص و تجربه خود می تواند کار عمل را  به انجام رساند و شما را به نتیجه مطلوب تان برساند

فرق عمل گوشتی و بینی استخوانی

بر اساس ویژگی هایی که بینی گوشتی دارد از جمله آنها: 1. پوست این نوع بینی ها بسیار ضخامت دارد . 2. نواحی غضروفی آنها بسیار ظریفتر است. پزشک متخصص باید دقت لازم در جهت بکارگیری ظرافت های پزشکی را در جریان عمل مبذول دارد.

برخلاف بینی های گوشتی، نوع دوم بینی ها که حالت غضروفی دارند، نواحی غضروفی بیشتری دارند و پوست نازکی آن را احاطه کرده است.

در عمل جراحی بینی گوشتی یک نکته قابل توجه وجود دارد و آن اینکه بر اساس تجربه و براساس تاریخی که در پس این اعمال جراحی وجود دارد عمل سخت تر و دارای پیچیدگی هایی است که عزیزان متقاضی باید در نظر بگیرند. پیشنهاد و توصیه ای که ما به متقاضیان دارای بینی های گوشی می کنیم این است که حتما این عمل را به دست کسی بسپارید که از تجربه و دانش و تخصص لازم وی در این زمینه یقین کامل داشته باشید. پروسه ی پیش از عمل هرچقدر طولانی تر باشد و در یافتن یک پزشک مجرب موفق باشید، عوارض و مشکلاتی که بعدا پیش می آید تا در صد بسیار زیادی کاهش می یابد.

نکاتی در خصوص اعمال جراحی بینی ها گوشتی و استخوانی

  1. اکثر کسانی که بینی گوشتی دارند دلیل شان برای انجام عمل این است که می خواهند سایز آن را کوچک کنند در این عمل پزشک معالج ابتدا غضروف بینی را برش می دهد و سپس برای تناسب بیشتر باید لوله های تنفسی بینی را نیز کوچک کند. ولی در عمل بینی استخوانی دلیل عمده متقاضیان این است که قوسی که معمولا روی آن وجود دارد را بر دارند. در این عمل صرفا غضروف برش داده می شود. پس از برش معمولا نیازی نیست که مجرای تنفسی نیز به حد تناسب برسد . ولی در مواردی نیز این نیاز وجود دارد.( با توجه به شرایط خاص افراد مختلف.)
  2. کسانی که درای بینی های استخوانی هستند به طور معمول در پایان انجام عمل رضایت بیشتری دارند به جهت آنکه پس از عمل حالت طبیعی بینی حفظ می شود و زیبایی بیشتری را در چهره فرد ایجاد می کند.
بیشتر بخوانید
سپتوپلاستی چیست؟

عمل زیبایی بینی به چند روش انجام می شود و بسته به شرایط بیمار مراجعه کننده، پزشکان تلاش می کنند بهترین مشاوره ها را ارائه کنند و در راه تصمیم گیری در خصوص روش های انجام قطعا با افراد نهایت همکاری را دارند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی از خانم دکتر لیلا ملکی در خصوص تفاوت بینی استخوانی و گوشتی می توانید با شماره تلفن های 22092813-021 در تماس بوده و یا از اینستاگرام دیدن فرمایید.

 

3.به تازگی در انواع شبکه های اجتماعی و سایت های پزشکی با تبلیغاتی مواجه هستیم مبنی بر اینکه بینی را بدون        خونریزی و بدون عمل جراحی می توانند از طریق لیزر درمانی به سایز دلخواه برسانند و جالب تر اینکه حتی عکس     هایی به عنوان نمونه کار قرار می دهند که مقداری به هیجان متقاضیان می افزاید که از ترس عمل جراحی به این         شیوه روی بیاورند. در اینجا لازم دانستیم که به عزیزان بگوییم این تبلغات را باور نکرده و هرگز این روش درست و     علمی نمی باشد و دیگر انکه چنین روشی وجود ندارد و عکس هایی که به عنوان نمونه ی کارهای خود در معرض       نمایش می گذارند به تمامی نتیجه عمل جراحی است. این ادعا از اساس دروغ است.

سخن آخر

به نظر می رسد تمام نکات اصلی و اساسی در چنین موضوعی که یک موضوع فراگیر و مهم است و خیلی ها دغدغه مند هستند گفته شد. امیدواریم تمام مطالب مورد استفاده همراهان ما قرار گیرند.

برای دریافت مشاوره در خصوص جراحی بینی گوشتی و استخوانی می توانید با دکتر لیلا ملکی جراح بینی مشورت نمایید.

نمونه کار های دکتر لیلا ملکی جراح بینی گوشتی

دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ

هفده − 14 =

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک