تغییرات چهره بعد از جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

تغییرات چهره بعد از جراحی بینی 

 

مقدمه

از مهم ترین سوالاتی که در زمینه جراحی بینی از سوی بسیاری از افرادی که مایلند تحت جراحی بینی قرار گیرند مطرح می شود این است که تغییرات چهره بعد از جراحی بینی تا چه میزان خواهد بود؟.

جراحی بینی تغییرات قابل ملاحظه ای را روی صورت و نیز تناسب اجزای صورت ایجاد خواهد کرد.

در ادامه همین نوشتار به مهم ترین تغییراتی که بعد از جراحی بینی در چهره ایجاد می شود خواهیم پرداخت.

 

میزان تغییرات بعد از جراحی بینی چقدر است؟

جراحی زیبایی بینی که با هدف افزایش زیبایی و کاهش مشکلات بینی انجام می شود باید تا حد زیادی در ظاهر افراد تغییرات ایجاد کند.

حال مهم ترین نکته این است که به میزانی که مشکلات و نقایص در ناحیه بینی بیشتر باشد در نتیجه تغیرات ایجاد شده محسوس تر خواهد بود.

برای مثال پزشکان در روند جراحی بینی قوز روی بینی را بر می دارند و نیز آنکه لوله های بینی را به سایز متناسب می رسانند.

بنابراین افرادی که قوز روی بینی شان بزرگتر است قطعا بعد از جراحی بینی تغییرات بیشتری را تجربه خواهند کرد.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهرانانواع تغییرات بعد از جراحی بینی

 

  • کاهش پهنای بینی

مهم ترین تغییری که بعد از جراحی بینی ایجاد می شود این است که بینی ظرافت بیشتری پیدا می کند و به زیبایی ان افزوده می شود. بنابراین افرادی که بینی شان پهنای قابل توجهی دارند می توانند از روش جراحی بینی در جهت کاهش پهنای بینی کمک بگیرند.

  • برداشتن قوز بینی و حالت دهی به بینی

افرادی که فرم بینی شان نازیبا است و روی تیغه بینی شان قوز دارند زمانی که برای جراحی بینی اقدام می کنند مهم ترین درخواست شان این است که غضروف برداشته شود. این نتیجه از طبیعی ترین تغییراتی است که در طی جراحی بینی ایجاد می شود.

  • افزایش تناسب مابین اجزای صورت مثل بینی لب ها و چشم ها

زمانی که برای بینی حالت مناسب و  فرم دهی انجام شد می توان به راحتی تناسب ایجاد شده را بین اجزای صورت در اتباط با بینی مشاهده کرد.

  • فرم دهی به طول بینی

در طی جراحی طول بینی نیز از سوی پزشکان بررسی می شود و در صورتی که نیازمند ایجاد تغییرات قابل توجهی باشد به راحتی می توانند با برش هایی که در این ناحیه انجام می دهند فرم متناسب با حالت کلی صورت افراد را ایجاد کنند.

 

*مهم ترین نتیجه ای که بعد از این حجم از تغییرات حاصل می شود این است که افراد احساس بهتری نسبت به خود دارند و با اعتماد به نفس بیشتری می توانند در روابط اجتماعی خود ظاهر شوند و اهداف خود را دنبال کنند.

از این رو توصیه می شود که در صورتی که به هرکدام از تغییرات فوق نیازمند هستید در این مسیر اقدام کنید و جراحی بینی را نزد بهترین جراح بینی انجام دهید.

  • از دیگر نکات مهم این است که اگر هریک از تغییرات فوق برای شما مهم است ابتدائا پیش از اینکه جراحی انجام شود با پزشک خود درمیان بگذارید و از او بخواهید در برنامه جراحی تغییرات مدنظر شما را بگنجاند.

بهترین جراح بینی طبیعی در سعادت آبادنتیجه گیری

در پایان مهم ترین نکته ای که یادآور خواهیم شد این است که برای انجام جراحی بینی حتما به پزشکان و جراحانی مراجعه کنید که می توانند با تکیه بر تجربه و کارنامه کاری موفقی که دارند بهترین برنامه جراحی را برای شما طراحی کنند.

در واقع بسیاری از پزشکان با توجه بر تجربه و توان زیبایی شناختی ای که دارند می توانند بهترین روش جراحی را به کار ببندند و مهم ترین و زیباترین تغییرات را در چهره شما پدید بیاورند.

بر همین اساس روشن است که مهارت علمی و عملی جراح بینی تا چه حد از اهمیت بالایی برخوردار است و نیز باید در هنگام گزینش جراح بینی نهایت تلاش خود را کنید.

 

 

حضور در کنگره راینولوژی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن

فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ

3 × 4 =

Call Now Buttonتماس با پزشک