0910 - 0703090

تهران، زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی،نبش خیابان فرخ،ساختمان فرخ،طبقه ۳،واحد ۳۰۵

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران و شناخت یک جراح خبره

فهرست محتوا

همیشه دغدغه افراد برای انجام جراحی بینی، انتخاب جراح است تا بتواند بهترین نتیجه را از جراحی زیبایی بینی به دست آورد. به همین دلیل و با توجه به دغدغه ی افراد قصد داریم در این نوشتار به شناخت بیشتر شما به ویژگی های یک جراح خبره اشاره نماییم.

یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحلی که افراد متقاضی جراحی بینی پشت سر می گذارند مرحله انتخاب بهترین جراح بینی است. اما بر طبق چه معیاری این انتخاب می تواند انجام شود که موفقیت آمیز باشد؟ از کجا بدانیم بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

در ادامه این مقاله به ارائه مطالبی که در آن از ویژگی های بهترین جراح بینی و نیز راهکار های دسترسی به جراح خوب خواهیم پرداخت. اگر شما هم در ابتدای مسیر جراحی بینی هستید و اخیراً مصمم شده اید که برای به انجام این جراحی اقدام نمایید با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین جراح بینی

برای آن که بتوان با بهترین جراح بینی و ویژگی های آن آشنا شد می توان از برخی از موارد زیر را انجام داد تا بهترین انتخاب را در بین جراحان بینی داشت.

بهترین جراح بینی در سعادت آباد

پرسیدن از اطرافیان و دوستان

در این مرحله می توان از دوستان و اطرافیان خود که جراحی بینی انجام داده اند، در خصوص جراح بینی و نحوه ی برخورد جراح بینی نیز سوالات خود را بپرسید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. زیرا افراد با بیان تجربیات خود می توانند تا حدودی در انتخاب جراح بینی کمک کننده باشند.

جستجوی کردن در اینترنت

امروزه با افزایش اطلاعات و در دسترس بودن امکانات برای جستجوی اطلاعات می توان به راحتی جراحان بینی را که انتخاب کرده اید را در اینترنت نامشان را جستجو کرده و در خصوص میران تجربه و مهارت و حتی عکس هایی که جراحی بینی انجام داده اند، بررسی و نتیجه گیری نمایید.

مراجعه به مطب برای مشاوره

در یکی از اقداماتی که  برای انتخاب بهترین جراح بینی می توان داشت، مراجعه به مطب و مشاوره با جراح بینی است . زیرا در این جلسات می توان میزان تبحر و تجربه ی جراح بینی را به راحتی مشخص کرد. همچنین توصیه می شود تا سوالاتی از قبیل میزان تجربه در جراحی بینی، تعداد جراحی بینی انجام شده، میزان رضایت بیماران، درخواست عکس نمونه کار جراحی بینی از جراح بینی درخواست شود و پاسخ صحیح دریافت شود.

جراح بینی باید با صبر و حوصله به تمامی سوالات بیمار و همچنین درخواست های آن پاسخ گو باشد. همچنین جراح بینی باید بعد از مشاوره و معانیه در خصوص روش ها و تکنیک هایی که به منظور جراحی بینی برای فرد انجام خواهد داد تا به نتیجه ی دلخواه بیمار برسد، را توضیح دهد و در این بین حتما به نظرات بیمار در مورد نوع جراحی بینی و انتظارات بیمار از جراحی زیبایی بینی توجه نماید.

جراحی بینی از حساس ترین جراحی های زیبایی است، لذا انجام آن چه برای بینی استخوانی و چه گوشتی باید توسط بهترین جراح بینی صورت گیرد، اما آنچه جراحی بینی را می تواند با نتیجه رضایت بخش همراه کند، انتخاب دقیق یک جراح خبره است.

صحبت با بیماران در صورت امکان

با بیمارانی که در مطب هستند در خصوص جراحی بینی و میزان رضایت از جراحی بینی می توانید صحبت نمایید و از تجربیات بیماران قبلی که جراحی بینی داشته اند، نیز استفاده نمایید.

برخی دیگر از ویژگی های بهترین جراح بینی

مهم ترین خصوصیات و ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران موارد زیر است:

 • از آخرین علم روز دنیا در جراحی بینی بهره ببرد.
 • میزان رضایت بیماران بعد از جراحی بینی بسیار زیاد باشد
 • دکتر با صیر و حوصله به تمامی سوالاتی که برای بیمار پیش می آید پاسخ گو باشد و تمام ابهامات را برطرف نماید.
 • در خصوص تاریخچه ی پزشکی از کاندید جراحی بینی سوالاتی را بپرسد و پاسخ های صادقانه دریافت کند.
 • دانش تخصصی و عمیق در زمینه انواع جراحی های بینی از جمله: جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی انحراف بینی یا سپتوپلاستی، جراحی رینوسپتوپلاستی، جراحی بینی کج.
 • توانایی در انجام انواع مدل های بینی بعد از جراحی بینی مثل جراحی بینی فانتزی، جراحی بینی نیمه فانتزی و جراحی بینی طبیعی.
 • مهارت و توانمندی در زمینه پیاده سازی انواع تئوری های موجود در زمینه انواع جراحی های بینی: بسیاری از بهترین جراحان بینی با توجه به کارنامه کاری موفقی که دارند اثبات کرده اند که متخصص جراحی بینی هستند و می توانند در بدترین وضعیت بهترین نتایج را حاصل کنند. برخی از جراحان بینی با عنوان بهترین جراح بینی گوشتی و برخی از آن ها با عنوان بهترین جراح بینی استخوانی شناخته می شوند. این مساله به این دلیل است که آن ها مهارت های زیادی را در انجام جراحی این دو نوع بینی از خود نشان داده اند.
 • توانایی در انجام جراحی انواع بینی از جمله جراحی بینی های استخوانی و بینی های گوشتی و نیمه استخوانی و نیمه گوشتی.
 • ارتباط گیری موثر و صمیمانه با مراجعین با هدف کاهش استرس و اضطراب آن ها در طول روندی که قرار است که به آن ها مراجعه کنند و جراحی بینی را انجام دهند.

مراحل جراحی بینی

مراحل جراحی بینی به شرح ذیل طی می شود:

 • معاینات و بررسی های تخصصی و فیزیکی اولیه: در ابتدا پزشک بینی شما را مورد بررسی قرار می دهد و ضخامت پوست و نیز نوع بینی (یعنی گوشتی بودن یا استخوانی بودن) را تعیین می کند. زیرا که ضخامت پوست نقش زیادی در برنامه ریزی برای جراحی دارد و در روند جراحی تاثیر گذار است.
 • بعد از بررسی ها و برنامه ریزی های لازم برای جراحی بینی، روزی برای انجام جراحی تعیین می شود.
 • در روز جراحی در ابتدا با انواع مواد بیهوشی فرد در وضعیت بیهوشی قرار می گیرد.
 • مراحل جراحی بینی با ایجاد برش هایی در بخش های مختلف بینی آغاز می شود. میزان و نوع برش ها بسته به روش جراحی تعیین می شود. در مواردی که جراحی بینی به روش باز انجام گردد برش ها بیشتر است و همین امر سبب می شود که جراح بینی دسترسی بیشتری به بخش های داخلی بینی داشته باشد و تغییرات بیشتری در ناحیه بینی ایجاد کند. اما در جراحی بینی به روش بسته برش ها محدودتر است در نتیجه دوره نقاهت بعد از جراحی بین کوتاه تر است. زیرا که محل زخم ها کمتر است و خونریزی کمتری اتفاق می افتد. عمل بینی به روش بسته در مواردی کاربرد دارد که تغییرات محدودی در بینی لازم باشد.
 • سپس بعد از ایجاد تغییرات بخش های برش خورده را می توانند با انواع نخ های بخیه ببندند. نخ های بخیه در داخل بینی جاذب هستند و بعد از مدت کوتاهی جذب بافت بینی می شوند.
 • با پانسمان کردن روند بهبودی بعد از عمل بینی آغاز می شود و فرد از زمان به هوش آمدن باید مراقبت های بعد از جراحی بینی را رعایت کند.
 • بعد از گذشت مدت زمان یک هفته ای افراد باید برای برداشتن تامپون به پزشک مراجعه کنند و بررسی های اولیه بعد از جراحی بینی انجام شود.

خاتمه

در طول مقاله مهم ترین مباحثی که پیش از جراحی بینی مطرح می شود و مهم ترین سوالاتی که از سوی مراجعین و متقاضیان انجام جراحی مطرح می شود را در قالب بخش های مختلفی آورده ایم. توصیه می کنیم در روند انتخاب بهترین جراحی بینی در تهران به هیچ عنوان عجله نکیند و به اندازه کافی تحقیقات لازم را در این زمینه داشته باشید.

سرکار خانم دکتر لیلا ملکی

فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی (بیمارستان طالقانی)
.دکتر ملکی دوره عمومی در شهر رشت گذرانده اند
.جراحی پلاستیک بینی و صورت
.جراحی عملکردی اندوسکوپی سینوس

مطالب مرتبط

جراحی بینی

بهترین جراح بینی

بسیاری از افراد از شکل بینی خود ناراضی هستند و تصمیم می گیرند برای تغییر ظاهر یا عملکرد بینی خود ، تحت جراحی بینی قرار بگیرند. برخی

جراحی بینی

شرایط سفر رفتن بعد از جراحی بینی

رینوپلاستی یا عمل زیبایی بینی یکی از محبوب ترین و رایج ترین عمل های جراحی زیبایی است. بسیاری از افرادی که می خواهند این عمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *