بهترین جراح بینی در تهران و شناخت یک جراح خبره

همیشه دغدغه افراد برای انجام جراحی بینی، انتخاب جراح است تا بتواند بهترین نتیجه را از جراحی زیبایی بینی به دست آورد. به همین دلیل و با توجه به دغدغه ی افراد قصد داریم در این نوشتار به شناخت بیشتر شما به ویژگی های یک جراح خبره اشاره نماییم.

ویژگی های بهترین جراح بینی

برای آن که بتوان با بهترین جراح بینی و ویژگی های آن آشنا شد می توان از برخی از موارد زیر را انجام داد تا بهترین انتخاب را در بین جراحان بینی داشت.

بهترین جراح بینی در سعادت آباد

پرسیدن از اطرافیان و دوستان

در این مرحله می توان از دوستان و اطرافیان خود که جراحی بینی انجام داده اند، در خصوص جراح بینی و نحوه ی برخورد جراح بینی نیز سوالات خود را بپرسید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. زیرا افراد با بیان تجربیات خود می توانند تا حدودی در انتخاب جراح بینی کمک کننده باشند.

جستجوی کردن در اینترنت

امروزه با افزایش اطلاعات و در دسترس بودن امکانات برای جستجوی اطلاعات می توان به راحتی جراحان بینی را که انتخاب کرده اید را در اینترنت نامشان را جستجو کرده و در خصوص میران تجربه و مهارت و حتی عکس هایی که جراحی بینی انجام داده اند، بررسی و نتیجه گیری نمایید.

مراجعه به مطب برای مشاوره

در یکی از اقداماتی که  برای انتخاب بهترین جراح بینی می توان داشت، مراجعه به مطب و مشاوره با جراح بینی است . زیرا در این جلسات می توان میزان تبحر و تجربه ی جراح بینی را به راحتی مشخص کرد. همچنین توصیه می شود تا سوالاتی از قبیل میزان تجربه در جراحی بینی، تعداد جراحی بینی انجام شده، میزان رضایت بیماران، درخواست عکس نمونه کار جراحی بینی از جراح بینی درخواست شود و پاسخ صحیح دریافت شود.

جراح بینی باید با صبر و حوصله به تمامی سوالات بیمار و همچنین درخواست های آن پاسخ گو باشد. همچنین جراح بینی باید بعد از مشاوره و معانیه در خصوص روش ها و تکنیک هایی که به منظور جراحی بینی برای فرد انجام خواهد داد تا به نتیجه ی دلخواه بیمار برسد، را توضیح دهد و در این بین حتما به نظرات بیمار در مورد نوع جراحی بینی و انتظارات بیمار از جراحی زیبایی بینی توجه نماید.

بیشتر بخوانید
ورم بعد از جراحی بینی

جراحی بینی از حساس ترین جراحی های زیبایی است، لذا انجام آن چه برای بینی استخوانی و چه گوشتی باید توسط بهترین جراح بینی صورت گیرد، اما آنچه جراحی بینی را می تواند با نتیجه رضایت بخش همراه کند، انتخاب دقیق یک جراح خبره است.

صحبت با بیماران در صورت امکان

با بیمارانی که در مطب هستند در خصوص جراحی بینی و میزان رضایت از جراحی بینی می توانید صحبت نمایید و از تجربیات بیماران قبلی که جراحی بینی داشته اند، نیز استفاده نمایید.

برخی دیگر از ویژگی های بهترین جراح بینی

  • از آخرین علم روز دنیا در جراحی بینی بهره ببرد.
  • میزان رضایت بیماران بعد از جراحی بینی بسیار زیاد باشد
  • دکتر با صیر و حوصله به تمامی سوالاتی که برای بیمار پیش می آید پاسخ گو باشد و تمام ابهامات را برطرف نماید.
  • در خصوص تاریخچه ی پزشکی از کاندید جراحی بینی سوالاتی را بپرسد و پاسخ های صادقانه دریافت کند.
دکتر لیلا ملکی

متخصص جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن فارغ التحصیل گوش و حلق و بینی از دانشگاه شهید بهشتی

پاسخ

4 × دو =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Buttonتماس با پزشک