سن مناسب جراحی بینی

سن مناسب جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یک جراحی زیبایی بسیار رایج است. این نوع از جراحی زیبایی صورت آسان نیست و همچنین نتیجه جراحی بینی ثابت نمی ماند.

سن ایده آل برای جراحی زیبایی بینی چه زمانی است؟

با توجه به اینکه رینوپلاستی در مورد تنظیم و اصلاح ظاهری بینی است ، بهترین زمان برای انجام آن در اوایل جوانی بهترین نتیجه را دارد. قبل از انجام جراحی رینوپلاستی مهم است که به رشد کامل استخوان های خود رسیده باشید ، که به طور معمول در سن ۱۸ سالگی است.

سن مناسب جراحی بینی

بهترین سن برای جراحی زیبایی بینی

تغییر شکل بینی از رایج ترین عمل های زیبایی  است که در بین نوجوانان ایرانی نیز در حال افزایش است.

معمولاً یک جراحی سرپایی است که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. این بدان معنی است که بعد از جراحی زیبایی بینی و با تجویز جراح زیبایی بینی ممکن است که مرخص شده و به خانه بروید. البته برای بررسی شرایط جسمی فرد معمولا چند ساعتی را باید در بیمارستان بستری بمانید.

جراحی زیبایی بینی

جراحان زیبایی بینی اقداماتی را که بر روی بینی انجام می دهند، جراحی زیبایی بینی می نامند و این جراحی می تواند بسیار ساده و یا پیچیده باشد. هنگامی که به طور صحیح توسط یک جراح با تجربه انجام شود ، می تواند تفاوت زیادی در نحوه نگاه یک فرد ایجاد کند.

بهترین سن برای جراحی زیبایی بینی نوجوان چه سنی است؟

تا زمانی که بینی به اندازه بزرگ خود نرسد ، نوجوانان نباید جراحی بینی داشته باشند. این به طور معمول در دختران حدود ۱۵ یا ۱۶ سالگی اتفاق می افتد. این معمولاً برای پسران یک سال بعد اتفاق می افتد.

برخی از انواع جراحی زیبایی بینی چیست؟

انواع جراحی زیبایی بینی شامل موارد زیر است:

  • برآمدگی بر روی بینی
  • صاف کردن پل بینی
  • تغییر شکل نوک بینی
  • افزایش یا کاهش اندازه سوراخ بینی
  • اصلاح بینی بعد از آسیب دیدگی
  • باز کردن معابر تنفس
  • بزرگتر یا کوچکتر کردن بینی

خانم دکتر ملکی به عنوان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی به افرادی که خواهان داشتن بینی زیبا و متناسب با صورت خود هستند نیز خدمات جراحی بینی را ارائه می دهد. برای درافت مشاوره و راهنمایی از خانم دکتر لیلا ملکی در خصوص سن مناسب جراحی زیبایی بینی می توانید با شماره تلفن های ۲۲۰۹۲۸۱۳-۰۲۱ در تماس بوده و یا از اینستاگرام دیدن فرمایید.

آیا می توانید زیر ۱۸ سال جراحی بینی داشته باشید؟

جراحان از ترس اینكه اگر در جوانی این عمل را انجام دهند ، صبر كنند تا بیماران به ۱۷ یا ۱۸ سالگی برسند ، ترس از اینكه اگر این عمل را در جوانی تر بودن، انجام دهند ، بینی نوجوان رشد می كند و به یك حالت عجیب پیدا می کند. … جراحی برای بیماران جوان البته هیچ هزینه ای کمتر از برای بزرگسالان ندارد.

آیا یک فرد ۱۵ ساله می تواند جراحی زیبایی بینی انجام دهد؟

بیشتر دختران ۱۳ ساله و پسران ۱۵ ساله از نظر جسمی به اندازه کافی بزرگ هستند – یعنی بینی به اندازه ی یک فرد بزرگسال است. با این حال ، بلوغ عاطفی یک بیمار نیز در تعیین زمان جراحی زیبایی بینی نقش دارد. نوجوانان و بزرگسالان باید آنچه را که هست انجام دهند

شما باید چند سال سن داشته باشید که بدون رضایت والدین شغل بینی داشته باشید؟

سن قانونی در ایران ۱۸ سال است که یک بیمار می تواند بدون رضایت والدین اجازه جراحی دهد. با این حال باید خانواده ی فرد نوجوان از انجام جراح زیبایی بینی مطلع باشند.

آیا بعد از جراحی بینی می توانید بینی خود را حس کنید؟

بیشتر تورم باید طی ۳ تا ۴ هفته از بین برود. شما در بینی خود کمی درد خواهید داشت و ممکن است دچار سردرد شوید. ممکن است بینی شما خیس باشد و ممکن است برای مدت کوتاهی در تنفس شما مشکل داشته باشد.

best age for rhinoplasty

مقالات مرتبط دکتر لیلا ملکی جراح بینی 

جراحی زیبایی بینی 

جراحی زیبایی گوش 

جراحی ترمیمی بینی 

پاسخ

ده + 3 =

Call Now Button