جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی انواع مختلفی دارد. جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی، جراحی قوز بینی ، جراحی ترمیمی بینی و انواع دیگر جراحی بینی است. در این مقاله دکتر لیلا ملکی در خصوص جراحی بینی گوشتی و تشخیص آن نیز توصیح خواهند داد. ابتدا در خصوص ویژگی های بینی گوشتی توصیح خواهیم داد.

 

 

جراحی زیبایی بینی گوشتی در خانم ها

بینی گوشتی چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که  از اسم آن مشخص است، بینی گوشتی دارای پوست چرب و دارای لایه ی اضافی گوشت است . پس بنابراین دارای فرمی گرد و بزرگ است و در صورت افراد به طور واضح دیده می شود و بسیاری از افراد از این وضعیت ناراضی بوده و می خواهند تا جراحی زیبایی بینی انجام دهند. افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، جراحی بینی گوشتی انجام دهند.

جراحی بینی گوشتی

همانطور که گفته شد جراحی بینی گوشتی در افرادی که دارای بینی گوشتی هستند انجام می شود و به منظور بهبود ظاهر بینی انجام می شود. انجام جراحی در این گروه از افراد با سایر افرادی که کاندید جراحی بینی هستند، نیز متفاوت است. همچنین نتیجه جراحی در افرادی که جراحی بینی گوشتی انجام دهند خیلی فرق دارد.

نحوه جراحی بینی گوشتی

برای انجام جراحی بینی گوشتی، جراح از روش جراحی بینی باز استفاده می کند تا بتواند به لایه های زیرین پوست بینی دسترسی داشته باشد.

سپس جراح زیبایی بینی با برداشتن میزان مورد نیاز چربی های اضافی و پوست بینی اقدام به فرم دهی و زیبا تر کردن بینی می نماید. انجام جراحی بینی ۳ تا ۵ ساعت زمان می برد زیرا در این جراحی باید پوست بینی کاملا برداشته شود و جراح بینی دسترسی کامل به بافت بینی داشته باشد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

همانطور که گفته شد به دلیل داشتن بافت چربی زیاد، جراح بینی نمی توان زیاد در فرم بینی تغییرات ایجاد نماید ولی می تواند تا حدودی اندازه ی بینی کوچک کرده و زیبا تر شود. با این حال همیشه نتیجه جراحی بینی نمی توان بینی فانتزی باشد. بلکه فقط می توان از جراحی بینی گوشتی، نتیجه ای طبیعی را انتظار داشت.

مراقبت های بعد از جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی مانند هر جراحی دیگری نیاز به مراقبت های خاص خود را دارد و باید برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب این مراقبت ها را انجام داد.

خانم دکتر لیلا ملکی در ادامه مهمترین موارد در خصوص مراقبت های بعد از جراحی بینی را ارائه می دهد.

خانم دکتر ملکی به عنوان متخصص گوش و حلق و بینی و جراح زیبایی بینی به افرادی که خواهان داشتن بینی زیبا و متناسب با صورت خود هستند نیز خدمات جراحی بینی گوشتی را ارائه می دهد. برای درافت مشاوره و راهنمایی از خانم دکتر لیلا ملکی در خصوص  جراحی زیبایی بینی می توانید با شماره تلفن های ۲۲۰۹۲۸۱۳-۰۲۱ در تماس بوده و یا از اینستاگرام دیدن فرمایید.

 

مراقبت ها

بعد از جراحی بینی باید از کمپرس سرد به مدت یک هفته استفاده شود فقط دقت شود که به طور مستقیم بر روی بینی قرار داده شود و بر روی گونه قرار داده شود. این کار باعث کاهش تورم و کبودی در اطراف بافت بینی می شود

بعد از گذشت ۳ روز می توانید استحمام کنید.

از خوراکی های نرم و مغذی استفاده نمایید . از جویدن خودداری کنید زیرا به بخیه های داخلی و خارجی بینی فشار وارد می کند.

از داشتن فعالیت های سنگین خودداری شود زیرا باعث افزایش گردش خون و بنابراین افزایش میزان تورم می شود . ولی توصیه می شود که از فردای روز عمل پیاده روی سبک داشته باشید تا از تورم ها کاسته شود.

نمونه کار های جراحی بینی دکتر ملکی 

مقالات مرتبط دکتر لیلا ملکی جراح بینی 

جراحی زیبایی بینی 

جراحی زیبایی گوش 

جراحی ترمیمی بینی 

سن مناسب جراحی بینی 

پاسخ

2 × چهار =

Call Now Button